Data rozpoczęcia
2010-06-16
Data zakończenia
2010-06-18
Miejsce
Poczdam

IHK PoczdamIzba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie przygotowuje obecnie 13. edycję spotkań przedsiębiorców GREEN VENTURES, które będzie miało miejsce od 16 do 18. czerwca 2010 roku w Poczdamie - w bliskim sąsiedztwie Berlina.

Green Ventures

Giełda kooperacyjna, jedna z największych tego typu imprez na terenie Niemiec jest organizowana dla firm z sektora ochrony środowiska i gospodarki energetycznej, w tym dla firm zajmujących się między innymi problematykę ochrony wody, powietrza i gleby, energii i budownictwa, recyklingu i materiałów i surowców odnawialnych. Swój udział zapowiedziały już firmy ze Szwecji, USA Danii, Finlandii, Polski, Czech, Chin, Wielkiej Brytanii, Węgier, Włoch, Tunezji, Niemiec, Rosji, i innych krajów.

W poprzednich latach w spotkaniach „Green Ventures” wzięło udział ponad 3000 firm z 86 krajów ze wszystkich kontynentów.

W maju zostanie opublikowany katalog zawierający profile i oczekiwania kooperacyjne wszystkich zainteresowanych firm, które się do tego czasu zgłoszą. Dzięki temu, każdy z uczestników będzie miał możliwość wcześniej wybrać sobie odpowiadających mu partnerów do rozmów do indywidualnych rozmów dwustronnych. Ponieważ wcześniej już będzie wiadomo, kto weźmie udział w spotkaniach, udział w spotkaniu nie będzie obarczony żadnym ryzykiem. Oczywiście, podobnie jak w poprzednich latach, katalog on-line będzie uzupełniany na bieżąco o firmy, które zgłoszą się po założonym terminie zgłoszeń 30.04.2010, niemniej jednak nie będą uwzględnione w katalogu w formie książkowej, który organizatorzy jak zwykle planują wydać i udostępnić uczestnikom przed imprezą.

Z uwagi na charakter imprezy, nie ma ograniczeń co do obszaru zainteresowania formą współpracy przez uczestników. W imprezie mogą uczestniczyć zarówno dostawcy urządzeń jak i podzespołów, jak też firmy handlowe, firmy zajmujące się transferem technologii, rozwijaniem wspólnych projektów rozwojowych, albo wymiana doświadczeń w danej dziedzinie.

Opłata za uczestnictwo wynosi 50 EUR dla firm z Polski i 200 EUR dla firm z Niemiec i obejmuje poniższy pakiet usług:
- uczestnictwo w giełdzie kooperacyjnej „Green Ventures”
- publikacja profilu firmy uczestnika w katalogu książkowym oraz katalogu on-line
- opieka tłumaczy podczas „Green Ventures” jeżeli jest to konieczne – przyjęty jest język angielski jako język podstawowy do rozmów bilateralnych
- organizację, oraz rezerwacje i planowanie terminów spotkań bilateralnych
- obiad w miejscu imprezy 17 i 18 czerwca 2010
- napoje podczas giełdy kooperacyjnej
- udział w uroczystym otwarciu Green Ventures 2010 w dniu 16 czerwca 2010
- wycieczka w celu zwiedzania innowacyjnych firm i projektów w rejonie Berlin-Brandenburg w dniu 18 czerwca 2010 roku.

Proponujemy Państwu możliwość odbycia wielu optymalnie zorganizowanych spotkań i nawiązania kontaktów. Od Państwa decyzji zależy skorzystanie z całego programu, czy tez z poszczególnych jego składowych. Wasze preferencje i zainteresowanie poszczególnymi punktami programu, możecie zgłosić zaznaczając je na formularzu zgłoszeniowym.

Będziemy się cieszyć, ja będziemy mogli przywitać Państwa na Green Ventures w Poczdamie. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem +49 331 2786283 w Niemczech lub +48 69 156 57 56 w Polsce.
Prosimy przesyłać zgłoszenia do 28.02.2010 r. pod numer faksu +49 331 2786191. Dalsze informacje i warunki uczestnictwa znajdziecie Państwo na stronach:
www.green-ventures.com, gdzie można dokonać zgłoszenia on-line,
lub na stronie www.komfortconsulting.eu

Źródło: www.komfortconsulting.euŹródło: ''