Green Ventures 2009

Już za miesiąc, w dn. 10-12.06.2009 odbędą się Międzynarodowe Spotkania Kooperacyjnych firm i organizacji z branży ochrony środowiska, efektywności energetycznej i energetyki odnawialnej, budownictwa ekologicznego Green Ventures 2009 w Poczdamie, organizowanych w Seminaria Seehotel w Poczdamie w dniach 10 -12 czewca 2009 roku.Izba Przemysłowo – Handlowa w Poczdamie, Federalne Ministerstwo ds. Transportu, Budownictwa i Rozwoju i firma Komfort Consulting jako partner imprezy w Polsce serdecznie zapraszają do udziału w Spotkaniach.

Swój udział zgłosiło już ponad 150 firm z całej Europy, a także z Afryki, Azji i USA.

Najbardziej reprezentowani są oczywiście gospodarze, którzy stanowią ok. połowy zgłoszonych uczestników.

Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani udziałem w imprezie, to prosimy o kontakt z naszym biurem, lub przesłanie formularza zgłoszeniowego bezpośrednio do Izby Przemysłowo-handlowej w Poczdamie.

Tegoroczne spotkania są poświęcone jest następującym zagadnieniom:

- Oczyszczanie wody i ścieków, dystrybucja, planowanie i użytkowanie wody, ochrona powietrza i ziemi, ewidencja geodezyjna, rekultywacja, poszukiwanie zasobów naturalnych

- Planowanie, pozyskiwanie, dystrybucja energii, energia odnawialna, produkcja energii cieplnej i jej oszczędzanie, techniki izolacyjne, budownictwo ekologiczne i innowacyjne, planowanie architektoniczne, modernizacja i restauracja budynków, recycling budowlany

- Gospodarka odpadami, wykorzystanie surowców wtórnych

W ubiegłych latach w imprezie tej wzięło udział ponad 3.000 firm z 86 krajów, reprezentujących wszystkie kontynenty.

Impreza obejmuje - oprócz bezpośrednich rozmów pomiędzy firmami - również zwiedzanie innowacyjnych firm działających w dziedzinie energetyki odnawialnej i ochronie środowiska z regionu Berlina.

Więcej informacji na temat imprezy zawarte jest w załączonym materiale i na stronie:
www.green-ventures.com
http://www.komfortconsulting.eu/index.php?lang=pl&aktualnosc=true&inf=6

Lub bezpośrednio u partnera Green Ventures w Polsce:

KOMFORT CONSULTING

Tel/fax: +48 22 854 10 27

Tel: +48 69 156 57 56

E-mail: biuro@komfortconsulting.eu

www.komfortconsulting.eu;