W kwietniu startuje nowa promocja LG Electronics dla instalatorów pt. „Gotowy na coś… extra?”. Promocja dotyczy urządzeń klimatyzacyjnych i trwa do końca maja. W ramach akcji nagradzamy klientów urządzeń LG dodatkowymi bonusami, które można przeznaczyć na kolejne zakupy u tego samego dystrybutora. Bonusy mają wartość 100 zł, 300 zł, 500 zł i realizowane mogą być do końca 2013 roku u tego samego dystrybutora, u którego nabyło się sprzęt LG.

„Gotowy na coś… extra?” - Rusza nowa promocja LG!
Gotowy na coś extra?

„Gotowy na coś… extra?”

W kwietniu LG Electronics, wraz ze swoimi największymi dystrybutorami, oferuje ekstra promocję skierowaną do instalatorów. Przez najbliższe dwa miesiące, kupując sprzęt klimatyzacyjny LG
u wybranych dystrybutorów, będzie można zdobyć atrakcyjny wartościowo bonus na dalsze zakupy.

Bonusy zostaną wydane każdemu, kto przekroczy odpowiedni próg zakupowy liczony według cen
z cennika LG:

- powyżej 10 000 zł netto – extra bonus o wartości 100 zł,
- powyżej 20 000 zł netto – extra bonus o wartości 300 zł,
- powyżej 30 000 zł netto – extra bonus o wartości 500 zł.

Większe zakupy pozwalają na uzyskanie kilku bonusów, zawsze zgodnie z powyższymi progami.

Uzyskanie bonusu uwarunkowane jest rejestracją tych zakupów w Lidze Graczy, programie lojalnościowym LG. Takie rozwiązanie pozwala klientowi na bieżąco kontrolować stan swojego konta promocyjnego i realizować bonus wg potrzeb. Warto zwrócić uwagę, iż zarejestrowane zakupy są premiowane nie tylko w ramach promocji ale także w ramach standardowych warunków programu lojalnościowego. To daje podwójny zysk – bonus na dalsze zakupy oraz możliwość zdobycia nagród rzeczowych w Lidze Graczy.

Liga graczy
Wszystkie informacje odnośnie promocji dostępne są u dystrybutorów, na stronie [url]http://www.ligagraczy.lge.pl i w ulotce poniżej, którą już teraz można pobrać klikając w obrazek.

Źródło: ''