W dniu 24 maja podczas Koncertu Galowego w Teatrze Wielkim w Operze Narodowej w Warszawie, Kapituła Polskiego Godła Promocyjnego wyłoniła listę laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Teraz Polska”. Wśród laureatów znalazł się program ArCADia-TERMO PRO firmy ArCADiasoft Chudzik sp.j. Godło Teraz Polska odbierał Pan Jarosław Chudzik – właściciel firm ArCADiasoft Chudzik sp.j. oraz INTERsoft sp. zo.o. z rąk pełniącego obowiązki Prezydenta, Marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego.

Godło Teraz Polska dla programu ArCADia-TERMO PRO
Statuetka TERAZ POLSKAKonkurs odbył się już po raz dwudziesty. W tegorocznej edycji przyjęto i oceniano prawie 130 wniosków weryfikacyjnych. Polskie Godło Promocyjne „Teraz Polska” zostało przyznane 13 produktom, 9 usługom, 3 przedsięwzięciom innowacyjnym oraz 9 gminom.

ArCADia-TERMO PROArCADia-TERMO PRO to wiodący program na polskim rynku przeznaczony do sporządzania m.in. projektowanej charakterystyki energetycznej, świadectw charakterystyki energetycznej. Program pozwala również na obliczenia audytu energetycznego do oceny zakresu i parametrów przedsięwzięcia termomodernizacyjnego w celu uzyskania dofinansowania (premia termomodernizacyjna), audytu remontowego przy ubieganiu się o premię remontową oraz do obliczeń zapotrzebowania na ciepło pomieszczeń - potrzebnych do doboru grzejników w pomieszczeniach.

Firma INTERsoft jest wyłącznym dystrybutorem oprogramowania firmy ArCADiasoft – producenta Systemu ArCADia.

Źródło: INTERsoft