W internecie znajdziemy wiele narzędzi służących do tłumaczenia online. Nie wszystkie jednak radzą sobie dobrze jeśli chodzi o tłumaczenia techniczne, w tym terminologii używanej w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. W wyniku tłumaczenia najczęściej otrzymujemy mnóstwo propozycji i stajemy przed kłopotliwym wyborem właściwej odpowiedzi. Dobrze, że jest już Wordbock...

GEA Wordbock - słownik online dla chłodnictwa
Długie i męczące poszukiwanie właściwej odpowiedzi często prowadzi do pomyłek lub niespójnego tłumaczenia. Na szczęście istnieje pomoc w postaci Wordbock - pierwszego narzędzia online, które tłumaczy wszystkie techniczne terminy dla chłodnictwa i klimatyzacji.
Wordbock to słownik dla ekspertów działu chłodnictwa i klimatyzacji, który prawidłowo tłumaczy terminologię branżową w językach: niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Wordbock
Tłumaczenie dostępne jest za pomocą jednego kliknięcia!
Za pomocą aplikacji Wordbock, producent sprężarek GEA oferuje bezpłatne narzędzie do tłumaczenia terminów technicznych używanych w chłodnictwie i klimatyzacji.
Słownikowa baza danych, która jest stale rozbudowywana, posiada obecnie ponad 600 słów w każdym z dostępnych języków i zawiera wszystkie ważne słowa, wyrażenia i pojęcia związane z chłodnictwem i klimatyzacją i dlatego stanowi pomocne narzędzie do codziennej pracy.
Przygotowanie prezentacji lub wykładu, tłumaczenie z pracy naukowej lub nauka słówek jest tym samym nie tylko łatwiejsza, ale też znacznie szybsza.
Jeśli szukany termin nie jest dostępny, program pomaga znaleźć podobne słowa, w celu odnalezienia właściwej odpowiedzi.
Słownik Wordbock opracowany został przez GEA Bock GmbH, producenta sprężarek, i jest dostępny online od listopada 2011 roku.

GEA Wordbock jest także dostępny jako aplikacja na iPhone i smartfonów z systemem operacyjnym Android.Darmowa aplikacja do iPhone'a lub smartphone'a zawiera cały specjalistyczny słownik i zapewnia prawidłowe tłumaczenie w językach niemieckim, angielskim, francuskim, hiszpańskim i rosyjskim.

Aplikacja Wordbock jest dostępna bezpłatnie na stronie internetowej GEA, w Android Market oraz AppStore firmy Apple.