Gazowe pompy ciepła GHP AISIN produkowane są w sześciu wielkościach, w zależności od wytwarzanej przez urządzenie mocy cieplnej/chłodniczej. Dostępna już w sprzedaży nowa generacja gazowych pomp ciepła - seria E1 - wyróżnia się znaczącymi udoskonaleniami.

Gazowe pompy ciepła nowej serii E1 Aisin Toyota
Dostępna obecnie w sprzedaży nowa generacja gazowych pomp ciepła - seria E1 - wyróżnia się następującymi znaczącymi udoskonaleniami:
- zwiększenie oszczędności na etapie eksploatacji w skali roku poprzez obniżenie zużycia gazu przy obciążeniach częściowych (współczynnik APF - Annual Performance Factor),
- zmniejszenie gabarytów i masy urządzeń oraz redukcja wymaganej przestrzeni instalacyjnej,
- możliwość łączenia jednostek zewnętrznych w podwójne zespoły (przekazanie energii dwóch jednostek GHP do budynku przy użyciu jednej linii czynnika chłodniczego).

GHP AISIN E1 series
Gazowe pompy ciepła GHP AISIN produkowane są w sześciu wielkościach, w zależności od wytwarzanej przez urządzenie mocy cieplnej/chłodniczej. Zasilane są gazem ziemnym lub LPG. Poniżej przedstawione zostały podstawowe parametry poszczególnych jednostek GHP. Szczegółowe dane techniczne znajdują się w broszurze.