Data rozpoczęcia
2011-10-13
Data zakończenia
2011-10-15
Miejsce
Kielce

GASTRO-TECH
GASTRO-TECH
V Targi Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH
Data najbliższej edycji: 13-15 X 2011

Targi Wyposażenia dla Piekarstwa, Gastronomii i Przemysłu Przetwórczego GASTRO-TECH są najlepszą okazją w roku do zapoznania się z najnowszymi technologiami, pogłębienia wiedzy, a także wymiany informacji między specjalistami z branży gastronomicznej z całej Polski.

W Kielcach październiku spotykali się mistrzowie kuchni, piekarze, cukiernicy, właściciele hoteli i restauracji oraz specjaliści ds. żywienia. Wystawa poświęcona była, jak co roku, szeroko pojętej gastronomii. Jej główny cel to również prezentacja oferty producentów i dystrybutorów maszyn wykorzystywanych w przetwórstwie artykułów spożywczych, sprzętu i wyposażenia placówek gastronomicznych.

Podczas targów prezentowanych jest wiele nowości i hitów rynkowych. W 2010 roku można było zobaczyć m.in. elektronicznego kelnera - CALL WAITER SYSTEM. Według projektu każdy stolik w restauracji wyposażony jest w przycisk, który połączony jest z pagerem noszonym przez kelnera mającego przypisane konkretne stoliki. System posiada także połączenie z kuchnią, co znacznie ułatwia trójstronną komunikację, jednocześnie usprawniając i skracając proces zamawiania.

Więcej: http://www.targikielce.pl/index.html?k=gastro_tech&s=index
Źródło: ''