Data rozpoczęcia
2007-09-06
Data zakończenia
2007-09-08

06-08.09.2007 LublinX Międzynarodowe Targi Gastronomiczne "GASTRO SHOP 2007"

Gastro Shop 2007 jest kontynuacją działalności wystawowej prowadzonej przez firmę MULTI FRIGO - Profesjonalne Wyposażenie dla Gastronomii.
- Międzynarodowe Targi Wyposażenia dla Gastronomii i Hoteli
- Targi Napojów i Produktów Spożywczych dla Gastronomii
- Wystawa Żywności Ekologicznie Czystego Regionu Lubelszczyzny
- Targi Wina - LUBWINO'2007
Pokazy w ramach wszystkich imprez targowych połączone będą ze szkoleniami i degustacjami.
Dynamiczny rozwój gastronomii i hotelarstwa, spowodowany wzrostem zainteresowania branżą turystyczną i zbliżającymi się Mistrzostwami EURO 2012, spowodował rozszerzenie oferty targowej X Międzynarodowych Targów GASTRO SHOP 2007.
Sąsiedztwo regionu Lubelszczyzny z Ukrainą i Białorusią oraz kontakty ze Słowacją, Mołdawią, Gruzją, Węgrami i Bułgarią dają możliwość rozszerzenia współpracy między organizacjami turystycznymi, gastronomicznymi i hotelarskimi.
Uczestnictwo w X Międzynarodowych Targach GASTRO SHOP 2007 jest okazją do poznania aktualnej oferty rynkowej, porównania konkurencyjnych wyrobów, prezentacji własnej oferty, tworzenia i umacniania kontaktów biznesowych.
Międzynarodowe Targi Lubelskie z racji swojej lokalizacji, dają możliwość aktywnej współpracy z firmami z Ukrainy i Białorusi. W GASTRO SHOP 2007 potwierdziły swój udział organizacje m.in. z Łucka, Lwowa, Iwano-Frankowska i Brześcia.
Strona www targów: www.targi.lublin.pl