Nowa chłodnica kubiczna firmy Güntner jest uniwersalnym rozwiązaniem dla chłodnictwa komercyjnego. Z tą wysokiej sprawności kubiczną chłodnicą powietrza, firma Güntner oferuje klasyczny standardowy produkt dla różnorodnego zastosowania w chłodnictwie komercyjnym. Łącznie 22 różne typy pokrywają zakres wydajności od 1,3 do 84 kW i oferują liczne zalety.

GACC – wszystko, co potrzebne w chłodnicy
Wysoko sprawne wymienniki ciepła z certyfikowaną wydajnością

GACC posiada wymiennik ciepła o wysokiej sprawności z rurami w szyku przestawnym, wewnętrznie żebrowanymi rurami miedzianymi i aluminiowymi lamelami o pofałdowanej powierzchni. Obudowa powlekana technologią proszkową wykonana jest z odpornego na korozję stopu aluminiowego i posiada uchwyty ze stali nierdzewnej służące do montażu podsufitowego. Z lamelami o podziałce 4 lub 7 mm, wyroby tej serii są odpowiednie dla zastosowań zarówno w chłodnictwie zwykłym, jak i w mroźniach. Jako członek programu certyfikacyjnego Eurovent, firma Güntner może również zagwarantować, że deklarowane wydajności tych urządzeń będą osiągnięte w rzeczywistości.

GACC

Praktyczne szczegóły dla łatwego montażu

Osłony boczne GACC są w kształcie litery L i umożliwiają łatwy dostęp do chłodnicy. Dzięki zawiasom można nie tylko otwierać osłony boczne, ale również je zdejmować. Podłużne otwory w uchwytach do montażu podsufitowego również umożliwiają szybki i łatwy montaż.


Niezawodna praca, łatwe czyszczenie

Antykondensacyjna konstrukcja tacy zapobiega wykraplaniu się wilgoci. Wszystkie miejsca są łatwo dostępne dzięki ruchomym elementom, takim jak osłony boczne na zawiasach oraz uchylna taca i blacha grzewcza, co umożliwia łatwe i szybkie czyszczenie chłodnicy. Dostępny jest również szereg opcji dodatkowego wyposażenia, takich jak lamele powlekane żywicą epoksydową, streamer Güntner’a dla zwiększenia zasięgu wydmuchu i “samodzielny zestaw” elektrycznego odtajania bloku i tacy.


Kompaktowa konstrukcja, szybki czas dostawy

Chłodnice GACC mają budowę ekstremalnie kompaktową. Dzięki zoptymalizowanym wymiarom obudowy i zapakowaniu w sztaplowalne skrzynki, umożliwiają one optymalne wykorzystanie przestrzeni nie tylko w instalacji, lecz również w transporcie. A kiedy Państwo rzeczywiście się spieszycie, program doboru urządzeń Güntner’a GPC pokazuje, które typy są pod ręką i mogą być dostarczone już w ciągu 4 dni roboczych.
O firmie Güntner
Z bazą w Fürstenfeldbruck koło Monachium, Niemcy, Grupa Güntner jest światowym liderem w produkcji komponentów dla instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Z 3.000 zatrudnionych na świecie i fabrykami produkcyjnymi w Niemczech, na Węgrzech, w Indonezji, Meksyku, Brazylii i Rosji, przedsiębiorstwo i jego partnerzy działają na wszystkich rynkach. Jego dziesięciolecia doświadczeń w przemyśle i konsekwentne wykorzystywanie najnowszych technologii i badań, zapewniają wysoką jakość produktów Güntner’a. Użytkownicy wywodzą się z międzynarodowego przemysłu samochodowego, spożywczego, farmaceutycznego, komputerowego oraz wielu instytucji sektora publicznego.

Jako część A-HEAT AG korzystamy z synergetycznej wymiany informacji i ekspertyz, które dostarczają świeżej inspiracji różnym firmom w obrębie Grupy.

A-HEAT AG, Allied Heat Exchange Technology AG, z siedzibą w Wiedniu, jest wiodącą międzynarodową grupą technologiczną, specjalizującą się w chłodnictwie, klimatyzacji i procesach technologicznych. Grupa funkcjonuje jako holding dla Güntner AG & Co KG, JAEGGI Hybridtechnologie AG, thermowave GmbH i basetec products + solutions GmbH.