Klimatyzator ścienny split Fujitsu AWYZ14LB/AOYZ14LB wyróżniony Medalem MERCURIUS GEDANENSIS - za najlepszy produkt prezentowany na Targach Ciepły Bałtyk w kategorii Nowe Technologie.

FUJITSU nagrodzone podczas Targów Ciepły Bałtyk 2011
W dniach 16-18 lutego b.r. w Gdańsku na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbyły się VI Targi Wyposażenia Hoteli Ciepły Bałtyk. Były to pierwsze targi branży hotelowej przed rozpoczęciem sezonu turystycznego. Równolegle na terenie MTG odbyły się także 16. Targi Wyposażenia i Zaopatrzenia Gastronomii i Sklepów GASTROEXPO, a także 14. Targi Piekarstwa, Cukiernictwa i Lodziarstwa BALTPIEK. Honorowy Patronat nad imprezami sprawowali: Minister Gospodarki oraz Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Udział w tym zintegrowanym projekcie wzięło ponad 100 firm z kraju i zagranicy.

Podczas 3-dniowej imprezy profesjonaliści z branży - w tym m.in. właściciele i menedżerowie hoteli, moteli, pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych, centrów konferencyjnych, jak również inwestorzy i deweloperzy - mieli możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań oraz trendów w zakresie modernizacji, wyposażenia i infrastruktury obiektów HoReCa o zróżnicowanym standardzie.

AWYZ14LB/AOYZ14LBZ myślą o hotelach i pensjonatach firma KLIMA-THERM prezentowała pełną gamę produktów z dziedziny klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania japońskiej marki FUJITSU przeznaczonych do pomieszczeń o zróżnicowanej kubaturze i odmiennej specyfice użytkowej. Na firmowym stoisku KLIMA-THERM można było na żywo obejrzeć urządzenie FUJITSU AWYZ14LB/AOYZ14LB. Ten nowoczesny klimatyzator ścienny typu SPLIT został doceniony przez Komisję Konkursową MTG i wyróżniony Medalem MERCURIUS GEDANENSIS - za najlepszy produkt prezentowany na targach w kategorii Nowe Technologie. Jesteśmy dumni z tej nagrody - potwierdza ona najwyższą jakość naszego urządzenia i poświadcza, iż jest to najlepsze rozwiązanie klimatyzacyjne dla różnego typu obiektów hotelowych.

Targi odwiedziło tysiące zwiedzających, wśród nich wielu gości branżowych - co było okazją do wymiany doświadczeń, jak również do nawiązania wielu ciekawych kontaktów biznesowych.

Medal MERCURIUS GEDANENSIS dla AWYZ14LB/AOYZ14LB FujitsuMedal MERCURIUS GEDANENSIS dla AWYZ14LB/AOYZ14LB Fujitsu
Medal MERCURIUS GEDANENSIS dla AWYZ14LB/AOYZ14LB FujitsuMedal MERCURIUS GEDANENSIS dla AWYZ14LB/AOYZ14LB Fujitsu


Źródło: Klima-Therm S.A.