Stoisko Fujitsu/Walter Meier było jednym z najbardziej obleganych i uczęszczanych stoisk na Targach Chillventa 2010.

FUJITSU na Targach CHILLVENTA 2010
W dniach 13-15 października 20010 r. w Norymberdze, już po raz drugi, odbyły się Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła - Chillventa 2010. W tegorocznej edycji targów wzięła udział rekordowa liczba - 900 wystawców z ponad 40 krajów. NürnbergMesse należą do największych, niemieckich organizatorów międzynarodowych targów branżowych.
Specjalistyczne ]Targi Chillventaw Norymberdze co dwa lata grupują najpoważniejszych i liczących się na rynku producentów i dystrybutorów branży chłodnictwa, klimatyzacji, wentylacji i pomp ciepła i już zajęły pozycję międzynarodowego miejsca spotkań największych graczy tej branży, dlatego też na targach w Norymberdze nie mogło zabraknąć przedstawicielstwa Fujitsu.

Stoisko Fujitsu było przygotowane przez Fujitsu General (Euro) GmbH z Düsseldorfu i było wspólne z niemieckim dystrybutorem Fujitsu - firmą Walter Meier. Tłumnie odwiedzający stoisko Fujitsu z dużym zainteresowaniem oglądali eksponowane urządzenia, m. in. Airstage V-II, klimatyzator kasetonowy AUYA 36 LCLU, klimatyzator ASYA 09 LGC, multi split AOYD 36/45/54, pompę ciepła Waterstage model High Power WOYK 140 LAT.
Z dużym zadowoleniem stwierdzić należy, że stoisko Fujitsu/Walter Meier było jednym z najbardziej obleganych i uczęszczanych stoisk na targach. Największym zainteresowaniem cieszyły się innowacyjne rozwiązania, które zostały zaprezentowane w Norymberdze - m.in.:
- zintegrowany nawiewnik z urządzeniem kanałowym pozwalający na zamykanie urządzenia kanałowego, pracę w trybach chłodzenia i grzania z optymalnym kierunkiem strugi przygotowanego powietrza,
- urządzenia pracujące na czynniku chłodniczym R-32 jako „zielona” alternatywa
- bardzo estetyczne i funkcjonalne panele dotykowe Z38 Touch - control oraz sterowanie domową klimatyzacją np. przez iPad’a.
FUJITSU na Targach CHILLVENTA 2010FUJITSU na Targach CHILLVENTA 2010FUJITSU na Targach CHILLVENTA 2010FUJITSU na Targach CHILLVENTA 2010
Organizator Chillventa 2010 zapewnił także dostęp do wirtualnych targów poprzez platformę branżową “ask-Chillventa.de”. 2.900 wyrobów i 900 wystawców przez cały rok i zawsze aktualne w sieci - z pomocą ask-Chillventa Międzynarodowe Specjalistyczne Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła są zawsze obecne przez całą dobę. Platforma branżowa dysponuje obszernymi funkcjami wyszukiwania, porównywania produktów i szeregiem detalicznych informacji o przedsiębiorstwach wystawiających się na Targach Chillventa.

Źródło: Klima-Therm S.A.