Fujitsu General Limited ma przyjemność przedstawić nowe modele urządzeń klimatrycyjnych.

Na początek nowy, inteligentny i harmonizujący z każdym wnętrzem typ ścienno-przysufitowy, występujący w czterech odsłonach, tj.:

AWY 18 FA – typ chłodzący o mocy chłodniczej 5,4 kW
AWY18UA - typ chłodząco-grzejący o mocy chłodniczej 5,4 kW i mocy grzewczej 5,7 kW
AWY24FA – typ chłodzący o mocy chłodniczej 6,8 kW
AWY24UA – typ chłodząco-grzejący o mocy chłodniczej 6,8 kW i mocy grzewczej 7,4kW.
Model ten charakteryzuje się wysoką wydajnością powietrza dzięki zastosowaniu silnika na prąd stały. Nowe żaluzje redukują hałas, a demontowalna taca kondensatu pozwala na łatwy montaż urządzenia. Ponadto filtr o długiej żywotności zapewnia jego odpowiednią czystość.
Na uwagę zasługuje fakt przynależności tego modelu do klasy energetycznej A, czyli do grupy urządzeń o niskim poborze energii.
Obsługę urządzenia ułatwia zainstalowany wyświetlacz, który pozwala na szybkie ustalenie trybu pracy klimatyzatora (tj.: chłodzenie/osuszanie/wentylacja lub grzanie).
Kolejne modele należą do najpopularniejszej grupy klimatyzatorów ściennych, o niskim zużyciu energii, tj.:


ASY18FA
– typ chłodzący o mocy 5,4 kW

ASY18UA
– typ chłodząco-grzejacy o mocy chłodniczej 5,4 kW i mocy grzewczej 5,7 kW.


ASY9UB
– typ chłodząco-grzejący o mocy chłodniczej 2,9 kW i mocy grzewczej 3,0 kW
ASY12UB – typ chłodząco-grzejący o mocy chłodniczej 3,7 kW i mocy grzewczej 4,0 kW.
Urządzenia te charakteryzują się niskim hałasem (niższym o 3dB od urządzeń o podobnej mocy) dzięki zastosowaniu nowej sprężarki rotacyjnej oraz zastosowaniu cichego (poprzez zastosowanie redukcji zawirowań powietrza) i wydajnego wentylatora o trzech łopatkach typu kolumnowego.
Przedstawione modele urządzeń, podobnie jak pozostałe klimatyzatory Fujitsu General szczycą się pięcioletnią gwarancją oraz atestami Polskiego Związku Higieny, znakiem bezpieczeństwa B oraz znakiem zgodności wyrobu z Dyrektywami UE, tj. znakiem CE potwierdzającym zgodność wyrobu z wymogami bezpieczeństwa, zdrowia użytkowników oraz ochrony środowiska naturalnego.
Matriał i foto: Fujitsu General Limited