Pod adresem www.fujielectric.eu znajduje się strona internetowa prezentująca najnowsze rozwiązania klimatyzacji komfortu marki Fuji Electric.


Swobodniej może odetchnąć nie tylko użytkownik, który właśnie zainstalował najnowszy model klimatyzatora Fuji Electric. Świeży powiew dosięgnie już nawet tego, kto jeszcze przed zakupem odwiedzi odnowiony serwis internetowy www.fujielectric.eu, prezentujący ofertę tych urządzeń.
Na stronach prezentowane są najnowsze rozwiązania klimatyzacji komfortu wspomnianej marki.
Producent kładzie nacisk na wykorzystanie w swoich rozwiązaniach najnowszych technologii, umożliwiających wydajną pracę i oszczędną eksploatację, nie zapominając jednocześnie o nowoczesnym wzornictwie i dbałości o środowisko naturalne.
Poruszanie się po nowej stronie Fuji Electric jest łatwiejsze, dzięki intuicyjnemu systemowi nawigacji i poręcznej wyszukiwarce.

Oprócz informacji na temat klimatyzatorów Fuji Electric, na stronach www.fujielectric.eu można znaleźć także listę dystrybutorów tych urządzeń z terenu całej Polski; dostępny jest kalalog 2007 do pobrania w wersji elektronicznej, a także podstawowe informacjie na temat klimatyzacji i poradnik ułatwiający dobór właściwego klimatyzatora. Można skorzystać z formularza doboru, który po przesłaniu z poziomu strony trafia do specjalisty, która pomaga w wyborze właściwego rozwiązania.
Uzupełnieniem witryny jest prezentacja akcesoriów wykorzystywanych przy montażu jednostek klimatyzatora oraz środków czyszczących Frionett, wykorzystywanych podczas ich serwisowania.