Free Match Inverter to seria urządzeń pozwalająca na możliwość podłączenia do czterech jednostek wewnętrznych do jednego agregatu w systemie multi i długie instalacje chłodnicze od 20 m do nawet 70 m.

Free Match Inverter Gree - nowoczesne rozwiązanie inverterowe w systemach multi
Free Match Inverter
Klimatyzatory
Free Match Inverter
to najnowocześniejsza linia klimatyzatorów komercyjnych GREE, wprowadzona po raz pierwszy na rynek w 2010 roku.
Jednostki zewnętrzne Free Match Inverter to 5 typów urządzeń, które umożliwiają szeroką gamę możliwych kombinacji podłączeń jednostek wewnętrznych w układzie multi. Jednostki zewnętrzne Free Match Inverter to nowoczesne rozwiązanie technologii kontroli pracy sprężarki, które umożliwia stabilną pracę w niskich częstotliwościach, nawet przy 15Hz. Dzięki temu zwiększa się zakres pracy sprężarki i oszczędność energii.
Jednostki wewnętrzne występują jako ścienne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe - o wydajnościach chłodzenia/grzania od 2,6 kW do 5,2 kW oraz jako kasetonowe - o wydajnościach chłodzenia/grzania od 3,5 kW do 5,2 kW.
Wszystkie klimatyzatory Free Match Inverter posiadają klasę energetyczną A, pracują na ekologicznym czynniku R410 oraz charakteryzują się niskim poziomem hałasu. Posiadają szeroki zakres pracy urządzeń od -7˚C do +43˚C.

Free Match Inverter to możliwość podłączenia nawet do czterech jednostek wewnętrznych do jednego agregatu, co doskonale sprawdza się w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, pomieszczeniach mieszkalnych, gdzie Jednostki wewnętrzne Free Match Inventernie ma miejsca na montaż wielu agregatów zewnętrznych, ze względów estetycznych lub technicznych. Seria Free Match Inverter to długie instalacje chłodnicze od 20 metrów dla modelu o wydajności 5 kW do nawet 70 metrów dla urządzenia o wydajności 8 kW.

Wszystkie urządzenia posiadają certyfikaty CE oraz są produkowane zgodnie z normami ISO 9001:2000 oraz ISO 14001. Urządzenia wewnętrzne wyposażone są w sterownik bezprzewodowy i opcjonalnie sterownik ścienny tygodniowy.