Data rozpoczęcia
2008-09-17
Data zakończenia
2008-09-18

17-18.09.2008 Frankfurt nad Odrą, Niemcy

frankfurtSOLAR 2008: Międzynarodowe Branżowe Targi Energetyki Solarnej wraz z kongresem

www.messe-frankfurtsolar.de
W dniach od 17 do 18 września 2008 roku we Frankfurcie nad Odrą bedzie mialo miejsce nowe wydarzenie branżowe - frankfurtSOLAR. Targi te umiejscowiono w regionie najdynamicznej rozwijającym się w Europie pod wzgędem energetyki solarnej.
Energetyka solarna "Made in Germany“ urasta do rangi globalnego motoru napędowego i jest jedną z najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się branż w Niemczech nie tylko ze względu na bardzo dogodne warunki dofinansowywania.
Przedsiębiorstwa biorące udział w targach będą miały możliwość zaprezentowania się międzynarodowej publiczności z branży, wymiany informacji i poglądów na temat energetyki solarnej oraz nawiązania kontaktów handlowych.
Wraz z targami odbędzie się kongres branżowy z bogatym programem ramowym. W ramach kongresu będzie można wziąć udział w licznych wykładach, warsztatach, jak również w dyskusjach panelowych na temat potencjału rozwojowego rynku solarnego Europy Wschodniej, budownictwa i architektury solarnej, ale także na temat zabezpieczenia dostawców i surowców szkła solarnego oraz wspierania młodej kadry i zabezpieczenia specjalistów w branży solarnej. Fachowy program targów oraz kongresu pojawi się na stronie www.messe-frankfurtsolar.de w maju 2008.