Serdecznie zapraszamy na stoisko 11 portalu wentylacja.com.pl podczas FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 29-30 marca br. w Centrum Kongresowo-Hotelowym GROMADA w Warszawie (ul. 17 Stycznia 32, róg Al. Żwirki i Wigury). Wystawa będzie czynna w godzinach 9.00-17.00.

FORUM WENTYLACJA - zapraszamy na stoisko nr 11
Na tegorocznym FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA swoją ofertę zaprezentuje aż 135. wystawców, w tym 120 przedsiębiorstw, 12. przedstawicieli prasy i portali internetowych oraz 3. organizacje branżowe. >> lista wystawców

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 29-30 marca 2011 Warszawa

W IX FORUM WENTYLACJA i V SALONIE KLIMATYZACJA może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany problematyką wentylacji i klimatyzacji. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania seminariów i aktywnego udziału w dyskusjach. >> program seminariów
Wszyscy uczestnicy mają okazję zapoznania się na terenie specjalnej ekspozycji z ofertą producentów, dostawców oraz wykonawców urządzeń i systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

Bilet wstępu dla osób zwiedzających FORUM i SALON wynosi 20 zł (dla studentów 10 zł). Dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp jest bezpłatny.

Karty wstępu można wykupić w dniach trwania FORUM, w recepcji FORUM. Zarejestrować się można także online, co pozwala na przyspieszenie i ułatwia odbiór kart wstępu w recepcji wystawy (czynna od godz. 08.30).
Bilet uprawnia do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy FORUM WENTYLACJA i SALON KLIMATYZACJA.

Każdy uczestnik otrzymuje biuletyn informacyjny "Cyrkulacje" Stowarzyszenia Polska Wentylacja wraz z katalogiem wystawców i płytą CD, która zawiera:
- prezentacje towarzyszące referatom wygłaszanym podczas seminariów,
- prezentacje producentów obecnych na wystawie FORUM,
- wiele innymi przydatnych informacji branżowych.

Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.
Wśród projektantów biorących udział w wystawie i seminariach FORUM - SALONU zostaną rozlosowane profesjonalne programy do projektowania instalacji, a wśród instalatorów - elektronarzędzia.

Aby zdobyć te cenne upominki należy zagłosować w konkursie na Najciekawszy Produkt Wystawy i wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się w drugim dniu wystawy – 30 marca br.
Do konkursu o tytuł Najciekawszego Produktu FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2011 ubiegają się 62. wyroby zgłoszone przez wystawców, wprowadzonych na rynek po 01.01.2009 i nie zgłaszanych wcześniej do Konkursu. >>> produkty zgłoszone do konkursu 2011. Na ulubione produkty można też głosować on-line

Źródło: ''