Biznesowe FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013 to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja. W tym roku odbędzie się w dniach 5-6 marca 2013r. w Warszawie.

FORUM WENTYLACJA  - SALON KLIMATYZACJA  - największe wydarzenie branżowe  już w marcu 2013r.


Forum to największa w Polsce wystawa techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej oraz chłodniczej, wyjątkowe spotkanie branżowe producentów, dystrybutorów, projektantów, instalatorów, użytkowników instalacji, inwestorów i firm wykonawczych.

W jubileuszowej, ubiegłorocznej X-edycji udział wzięło 138 wystawców i prawie 3.000 zwiedzających.


Główne wydarzenia FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2013 to:

ARENA TECHNOLOGII – specjalna strefa prezentacji i możliwość bezpośredniego porównania produktów różnych producentów na specjalnie wydzielonej powierzchni targowej. Tematem przewodnim ARENY będą produkty, systemy i technologie szczególnie polecane do zastosowania w obiektach hotelowych (konferencyjnych i rekreacyjnych) oraz restauracyjnych.


NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2013 – konkurs na produkt wyróżniający się wśród oferty rynkowej wyrobów i urządzeń oraz usług dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej, cieszący się największym zainteresowaniem branżystów . Najciekawszy produkt wybierają zwiedzający, a laureat konkursu jest promowany we wszystkich publikacjach Forum w prasie i w Internecie. Nowością 2013r. będzie wprowadzenie kategorii tematycznych. Głosowanie nastąpi w kategoriach: Wentylacja, Klimatyzacja, Bezpieczeństwo pożarowe.


SEMINARIA I PREZENTACJE – równolegle z targami odbywa się dwudniowy cykl wydarzeń seminaryjnych. Wykłady, prezentacje, pokazy przeznaczone dla projektantów, instalatorów, architektów prowadzone będą przez niezależnych, najwyższej klasy specjalistów. Równolegle w kliku salach odbędzie się kilkadziesiąt wystąpień cieszących się rokrocznie ogromnym zainteresowaniem licznie odwiedzających targi profesjonalistów.


Więcej informacji udziela:


forum@forumwentylacja.pl
www.forumwentylacja.pl
Tel. 22 542 43 14


Źródło: ''