Już 68 wystawców potwierdziło udział w edycji 2012 Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Razem z SPW zapraszamy na największą wystawę branży VAC w Polsce!

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012: 68 zarejestrowanych wystawców!
Według stanu na dzień 23 stycznia 2012 w tegorocznym FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentuje się 68 wystawców.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziewiąta edycja FORUM odbędzie się w dniach 20-21 marca 2012 roku (środa - czwartek), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Lista wystawców jest jeszcze otwarta i jest aktualizowana na bieżąco. Zawiera informacje o wystawcach, którzy formalnie potwierdzili udział w wystawie i nie zawiera wystawców, którzy zarezerwowali stoiska, ale nie dopełnili jeszcze formalności. Uczestnictwo w FORUM - SALONIE 2012 do 23.01.2012 r. (wtorek) zadeklarowały następujące firmy i instytucje:

AC-Klima
aereco wentylacja
Alfaco Polska
Alnor Systemy Wentylacji
Alter
Armacell Poland
B&L International
Barbor
Belimo Siłowniki
Berlinerluft
BH-RES
BSH Klima Polska
Centrum Klima
Ciat
Daikin Airconditioning Poland
Dan-Poltherm
Darco
Distech Controls
Domus&Vents
DST Polska
Elektronika SA
Elmech - Nikol
Ena Went
Frapol
Gazex
Harmann
Iglotech
Istpol
Jeven
Karpol
Klima-Therm
klimamarket.pl
KLIMAWENT
Klimor
Konwektor
Lenze Polska
Maico Poland
METALPLAST
MIDEA
Nailor
Ned Air
Nowa Polska
NYBORG-MAWENT
Onninen
PAROC Polska
Polor
Popularna
Produal
Qatrovent
Radwan
RC Polska
RDJ Klima
Rehau
Samsung
SMAY
Tempcold
Termitech
TEST-THERM
TESTO
Thermaflex Izolacji
Toshiba
Trelleborg
TROX
Uniwersal
Ventia
Venture Industries
Wibroinstal
ZIEHL-ABEGG PolskaFORUM WENTYLACJA 2012 - SALON KLIMATYZACJA 2012
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Branżowym seminariom podczas FWSK towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2011.
Organizatorem FWSK jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.
Stowarzyszenie Polska Wentylacja