Data rozpoczęcia
2012-03-21
Data zakończenia
2012-03-22
Miejsce
Warszawa

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziesiąta, jubileuszowa edycja FORUM odbędzie się w dniach 21-22 marca 2012 roku (środa-czwartek), w tradycyjnym miejscu: Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Wystawa i spotkanie branżystów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji i klimatyzacji.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to cykl seminariów dla profesjonalistów, którym towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości i premier. Wydarzenie to daje możliwość zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie kontaktów z dostawcami.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2011, konkurs dla zwiedzających oraz tradycyjna ankieta "Branża nas lubi". Organizator zapowiada też wprowadzenie nowości.

Podczas zeszłorocznych targów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentowało się aż 134. wystawców i była to rekordowa pod względem liczby wystawców edycja tej imprezy.

Organizatorem i pomysłodawcą FORUM - SALONU jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.

Szczegóły wkrótce na oficjalnej stronie wystawy: www.forumwentylacja.pl