Już 57 wystawców potwierdziło udział w edycji 2011 Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja. Zapraszamy na największą wystawę branży VAC w Polsce!

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2011 - już ponad 50 zarejestrowanych wystawców!
Według stanu na dzień 7 stycznia 2011 w tegorocznym FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentuje się 57 wystawców.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziewiąta edycja FORUM odbędzie się w dniach 29-30 marca 2011 roku (wtorek - środa), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Lista wystawców jest jeszcze otwarta i jest aktualizowana na bieżąco. Zawiera informacje o wystawcach, którzy formalnie potwierdzili udział w wystawie i nie zawiera wystawców, którzy zarezerwowali stoiska, ale nie dopełnili jeszcze formalności. Uczestnictwo w FORUM - SALONIE 2011 zadeklarowały następujące firmy i instytucje (stan na 07.01.2011):

AC-Klima
aereco wentylacja
Alnor Systemy Wentylacji
Armacell Poland
B&L International
Bartosz
BELIMO Siłowniki
Berlinerluft
BH-RES
BSH Klima Polska
Centrum Klima
Ciat
Dacpol
Daikin Airconditioning Poland
Darco
DST Polska
Elbas
Elektronika SA
Fiesta/Winterwarm
FLAKT Bovent
Flop System
Fluid Desk
Galklima
GEOCLIMA
HILTI Polska
IGLOTECH
ISTPOL
KIMO
Klima-Therm
KLIMAWENT
Maico Poland
Mark Polska
MERCOR
METALPLAST
nmc
NYBORG-MAWENT
Omni Scala
ONNINEN
PAROC POLSKA
Poltraf
Popularna
Qatrovent
Radwan
RC Polska
Refsystem
Rehau
Samsung
Smay
SYSTEMAIR
Termitech
TEST-THERM
TESTO
Thermaflex Izolacji
Uniwersal
Wibroinstal
WOLF - Technika Grzewcza
ZIEHL-ABEGG Polska


FORUM WENTYLACJA 2011 SALON KLIMATYZACJA 2011
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Branżowym seminariom podczas FWSK towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2010.

Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja