Data rozpoczęcia
2011-03-29
Data zakończenia
2011-03-30
Miejsce
Warszawa

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2011
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJAFORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziewiąta edycja FORUM odbędzie się w dniach 29-30 marca 2011 roku (wtorek - środa), w tradycyjnym miejscu: Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.

Wystawa i spotkanie branżystów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji i klimatyzacji.

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to cykl seminariów dla profesjonalistów, którym towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości i premier. Wydarzenie to daje możliwość zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie kontaktów z dostawcami.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2010, konkurs dla zwiedzających oraz tradycyjna ankieta "Branża nas lubi". Organizator zapowiada też wprowadzenie nowości.

Podczas zeszłorocznego FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentowało się 129. wystawców i była to rekordowa pod względem liczby wystawców edycja.

Organizatorem i pomysłodawcą FORUM - SALONU jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.


Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja