Trwają przygotowania do ósmej edycji największego specjalistycznego spotkania specjalistów branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA.

FORUM Wentylacja- SALON Klimatyzacja 2010
Wystawa FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2010 odbędzie się w dniach 16-17 marca w Warszawie, w Centrum Kongresowym GROMADA, przy ul. 17 Stycznia 32.Wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna, największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną.

Przedsięwzięcie adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji.

Program merytoryczny seminariów FORUM - SALONU tegorocznej edycji skoncentrowany będzie na zagadnieniach oszczędności energii w systemach wentylacji i klimatyzacji, nowościach technologicznych oraz wentylacji pożarowej.

Seminariom towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.

Wystawa gromadzi najważniejszych producentów i dostawców urządzeń, a także instytucje i organizacje branżowe oraz prasę.
Co roku systematycznie rośnie liczba wystawców i zwiedzających. W ostatniej edycji (2009) uczestniczyło ponad 120 wystawców, a wystawę odwiedziło około 2500 osób. Był to rekord w historii wystawy. Organizatorzy spodziewają się, że również w roku 2010 wystawa będzie największym w Polsce wydarzeniem w naszej branży, licznie odwiedzanym przez projektantów, instalatorów i handlowców.

Dotychczasowi wystawcy cenią sobie osiągnięte efekty marketingowe i handlowe. Podkreślają, że udział w wystawie jest dla nich korzystny ze względu na niespotykaną na innych imprezach wystawienniczych frekwencję zwiedzających oraz wysoce specjalistyczne sprofilowanie zawodowe uczestników. Według dotychczasowych analiz ponad 80% wystawców bierze udział w wystawie regularnie. Podobne prognozy są na rok 2010.

Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.

Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2009.

Pomysłodawcą i organizatorem wystawy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja

Szczegóły: www.forumwentylacja.pl
Źródło: Stowarzyszenie Polska Wentylacja