Data rozpoczęcia
2009-03-18
Data zakończenia
2009-03-19

18-19.03.2009 Warszawa


Wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna, największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną.
Przedsięwzięcie adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji.
Wystawa producentów towarzyszy seminariom prezentując czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wystawa daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Zobacz: program seminariów produkty zgłoszone do Konkursu plan wystawy

Szczegóły: www.forumwentylacja.pl

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2008
Szósta edycja największej specjalistycznej wystawy i spotkania specjalistów branżowych "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja" odbyła się w dniach 18 - 19 marca 2008.
Wystawa tradycyjnie odbyła się w Warszawie, w Centrum Kongresowym GROMADA, przy ul. 17 Stycznia 32. Jak zwykle "Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja" była jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Na zwiedzających czekało ponad 100 wystawców oferujących pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji - od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy. Na powierzchni ponad 2300 m2 spotkali się niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie zabrakło także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawcy zaprezentowali wiele nowości. Projektanci i instalatorzy mieli więc możliwość nie tylko spotkać się osobiście z doradcami producentów, ale przede wszystkim na żywo obejrzeć urządzenia.