Data rozpoczęcia
2008-03-18
Data zakończenia
2008-03-19

18-19.03.2008 Warszawa


Na tegorocznym FORUM WENTYLACJA swoją ofertę zaprezentuje ponad 100. wystawców. >> plan seminariów
W VI FORUM WENTYLACJA i III SALONIE KLIMATYZACJA może wziąć udział każdy, kto jest zainteresowany problematyką wentylacji i klimatyzacji. Uczestnicy mają możliwość wysłuchania seminariów i aktywnego udziału w dyskusjach. Wszyscy uczestnicy mają okazję zapoznania się na terenie specjalnej ekspozycji z ofertą producentów, dostawców oraz wykonawców urządzeń i systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.
Bilet wstępu dla osób zwiedzających FORUM i SALON wynosi 20 zł (dla studentów 10 zł). Dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp jest bezpłatny.
Karty wstępu można wykupić w dniach trwania FORUM, w recepcji FORUM. Zarejestrować się można także online, co pozwala na przyspieszenie i ułatwia odbiór kart wstępu w recepcji wystawy (czynna od godz. 08.30).
Bilet uprawnia do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy FORUM WENTYLACJA i SALON KLIMATYZACJA.
Każdy uczestnik otrzymuje biuletyn informacyjny Stowarzyszenia Polska Wentylacja wraz z katalogiem wystawców i płytą CD, która zawiera:
- prezentacje towarzyszące referatom wygłaszanym podczas seminariów,
- prezentacje producentów obecnych na wystawie FORUM,
- wiele innymi przydatnych informacji branżowych.
Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.
Wśród projektantów biorących udział w wystawie i seminariach FORUM - SALONU zostaną rozlosowane profesjonalne programy do projektowania instalacji, a wśród instalatorów - elektronarzędzia.
Aby zdobyć te cenne upominki należy zagłosować w konkursie na Najciekawszy Produkt Wystawy i wziąć udział w losowaniu, które odbędzie się w drugim dniu wystawy - 19 marca.
Do konkursu o tytuł Najciekawszego Produktu FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2008 ubiegają się wyroby zgłoszone przez wystawców, wprowadzone na rynek po 01.01.2007 i nie zgłaszane wcześniej do Konkursu. >>> produkty zgłoszone do konkursu 2008.
Wśród przedsiębiorstw prezentujących swoją ofertę podczas wystawy, Stowarzyszenie Polska Wentylacja przeprowadza ankietę z pytaniem o firmę przyjazną we współpracy i dla kontrahentów. Laureatem honorowego tytułu "Branża nas lubi" jest zdobywca największej liczby głosów.

PLAN WYSTAWY