Data rozpoczęcia
2007-01-09
Data zakończenia
2007-03-20

termin: 20-21.03.2007 miejsce: Warszawa


FORUM WENTYLACJA to specjalistyczne targi producentów urządzeń i elementów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych połączone z dwudniowym cyklem seminariów szkoleniowych. Pierwsze FORUM WENTYLACJA Stowarzyszenie Polska Wentylacja (www.wentylacja.org.pl) zorganizowało w 2003 roku. Od tamtej pory projektanci i firmy związane z branżą HVAC co rok spotykają się w Warszawie. FORUM jest okazją do zdobycia informacji, poszerzenia wiedzy i wymiany poglądów o współcześnie stosowanych technologiach w szeroko rozumianej technice powietrza, a także nawiązania kontaktów handlowych. W roku 2006 FORUM poszerzono o wystawę techniki klimatyzacyjnej SALON KLIMATYZACJA.
Piąta edycja FORUM WENTYLACJA, czyli specjalistyczna wystawa producentów i wykonawców systemów wentylacji i klimatyzacji, której towarzyszy dwudniowy cykl seminariów szkoleniowych skierowanych do projektantów, instalatorów oraz użytkowników instalacji, odbędzie się w dniach 20-21 marca 2007 r. w Warszawie (Centrum Kongresowe "Gromada"). FORUM w 2007 roku po raz drugi towarzyszyć będzie SALON KLIMATYZACJA - wystawa, na której swoją ofertę prezentują dostawcy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja - zrzeszenie osób związanych z branżą wentylacyjną.
Seminaria odbywające się podczas FORUM prowadzą doświadczeni specjaliści reprezentujący uczelnie, instytucje i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Cykl seminariów szkoleniowych podczas FORUM skierowany jest do projektantów, instalatorów oraz użytkowników instalacji. Tematyka seminariów najczęściej obejmuje omówienie zmian w przepisach i zagadnień związanych z projektowaniem instalacji. Podczas wykładów można też zapoznać się z nowymi technologiami i praktycznymi zagadnieniami montażu i eksploatacji instalacji.
Jak co roku odwiedzający FORUM i SALONU wystawę oraz seminaria będą mogli zdobyć wartościowe nagrody, a osoby głosujące w Konkursie na najciekawszy produkt wylosować atrakcyjne upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymają katalog wystawców (drukowany i na płycie CD), materiały informacyjne oraz najnowsze wydanie branżowego biuletynu "Cyrkulacje".
Prognozy wskazują, że edycja FORUM w 2007 roku będzie rekordowa pod względem liczby wystawców i zwiedzających. FORUM jest spotkaniem, na które licznie przybywają specjaliści z branży. Wśród zwiedzających dominują projektanci (25%), instalatorzy, produceni i handlowcy branżowi oraz wszelkiego typu specjaliści zajmujący się zagadnieniami wentylacji i klimatyzacji.
www.forumwentylacja.pl