Data rozpoczęcia
2007-03-20
Data zakończenia
2007-03-21

20-21.03.2007 Warszawa


Stowarzyszenie Polska Wentylacja zaprasza na Ogólnopolskie Spotkanie Branży Wentylacyjnej i Klimatyzacyjnej FORUM WENTYLACJA 2007.
W dniach 20-21 marca w Warszawie odbędzie się cykl seminariów i profesjonalna wystawa producentów.
FORUM jest adresowane do osób zawodowo zajmujących się projektowaniem, budową, eksploatacją, produkcją i dystrybucją systemów wentylacji i klimatyzacji.
Interesujące kontakty i pożyteczną wiedzę zdobędą także inwestorzy i architekci.
FORUM daje możliwości zdobycia i wymiany informacji i nawiązania pożytecznych kontaktów branżowych.
Jak co roku, spotkaniu towarzyszyć będzie cykl wykładów skierowanych do osób zajmujących się zawodowo projektowaniem, budową, eksploatacją, produkcją i dystrybucją systemów klimatyzacji i wentylacji. Seminaria będą się odbywać równocześnie w dwóch salach wykładowych. Jeden z seminaryjnych cykli będzie przeznaczony tradycyjnie dla projektantów (sala A), drugi dla instalatorów (sala B).
W drugim dniu forum, w sali B odbędzie się również cykl wykładów przeznaczonych dla architektów, deweloperów, zarządców nieruchomości, przedstawicieli spółdzielni mieszkaniowych oraz kominiarzy.
Podczas FORUM odbędzie się także SALON KLIMATYZACJA - wystawa techniki klimatyzacyjnej.
SALON KLIMATYZACJA to część wystawy, na której swoją ofertę prezentują dostawcy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.

Szczegółowe informacje organizacyjne, warunki uczestnictwa, lista wystawców, formularz zgłoszeniowy oraz relacja z FORUM, które odbyły się w roku 2005 i 2006 są dostępne na stronie:

www.forumwentylacja.pl