Wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna, największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną. Siódma edycja wystawy będzie miała miejsce tradycyjnie w Hotelu Gromada w Warszawie w marcu 2009 roku.


FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2009 adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji.
Wystawa jest okazją do prezentacji czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji. Wystawie producentów towarzyszy cykl seminariów.
Część wystawy nosi nazwę SALON KLIMATYZACJA. Jest ona poświęcona zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.

Aktualnie trwają prace nad organizacja przedsięwzięcia, nad którymi czuwa Stowarzyszenie Forum Wentylacja.
Według naszego rozeznania wystawa będzie, jak zawsze, największą specjalistyczną wystawą naszej branży w Polsce. Zdecydowana większość wystawców z roku ubiegłego zadeklarowała chęc uczestnictwa w FORUM-SALONIE 2009. Pośród stoisk wystawy pojawią się też nowe firmy i marki. Organizator przygotowuje jak zwykle bardzo atrakcyjny program seminariów skierowanych do projektantów i instalatorów.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wystawa daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Tradycyjnie już targi i seminaria FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA odbędą się w dniach 18-19 marca (środa-czwartek) 2009 roku, w Centrum Kongresowym Gromada w Warszawie.
Więcej informacji o siódmych targach FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2009 wkrótce na stronie www.forumwentylacja.pl
Informacji o wsytawie udziela:
Tomasz Trusewicz - Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja
trusewicz@wentylacja.org.pl
spw@wentylacja.org.pl
tel. komórkowy 0 695 050 600
03-450 Warszawa, ul. Ratuszowa 11, lok. 230, 231
tel. (022) 619 64 60, (022) 635 13 24, fax (022) 677 07 37
www.wentylacja.org.pl
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2008
Szósta edycja największej specjalistycznej wystawy i spotkania specjalistów branżowych „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” odbyła się w dniach 18 - 19 marca 2008.
Wystawa tradycyjnie odbyła się w Warszawie, w Centrum Kongresowym GROMADA, przy ul. 17 Stycznia 32. Jak zwykle „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” była jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Na zwiedzających czekało ponad 100 wystawców oferujących pełny asortyment wyrobów i urządzeń stosowanych w systemach wentylacji i klimatyzacji – od wentylatorów, kanałów, kształtek i akcesoriów wentylacyjnych, przez technikę wentylacji pożarowej (w tym klapy przeciwpożarowe), centrale wentylacyjne i klimatyzacyjne, klimatyzatory, po chillery i asortyment chłodniczy. Na powierzchni ponad 2300 m2 spotkali się niemal wszyscy wiodący producenci i importerzy. Nie zabrakło także firm mniejszych, często debiutujących na rynku. Wystawcy zaprezentowali wiele nowości. Projektanci i instalatorzy mieli więc możliwość nie tylko spotkać się osobiście z doradcami producentów, ale przede wszystkim na żywo obejrzeć urządzenia.