Stowarzyszenie Polska Wentylacja ogłosiło termin przyszłorocznej wystawy Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja.


Kolejna edycja największej specjalistycznej wystawy i spotkania specjalistów branżowych „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” odbędzie się w dniach 18 - 19 marca 2008 r.
Stowarzyszenie Polska Wentylacja, pomysłodawca i organizator przedsięwzięcia, rozpoczęło już przygotowania do wystawy. Trwają także prace nad programem merytorycznym seminariów, które towarzyszą wystawie.


Szósta edycja wystawy tradycyjnie odbędzie się w Warszawie. Jak zwykle „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” będzie jedyną w kraju wystawą w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji.
Po tegorocznej edycji, która była rekordowa pod względem wielkości wystawy (2300 m²), liczby wystawców (111 wystawców, w tym 97 firm produkcyjnych i handlowych) i liczby zwiedzających (około 1900 osób), oczekiwania postawione przed organizatorami są wysokie. Stowarzyszenie planuje jednak, że w roku 2008 „Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja” odbędzie się w równie dużym wymiarze, jak w roku 2007.
Już wkrótce organizator poinformuje o szczegółowym programie seminariów; będzie także na bieżąco publikować listę wystawców oraz inne ważne informacje dotyczące imprezy na stronie internetowej www.forumwentylacja.pl
Dodatkowych informacji udziela bezpośrednio Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja, tel. 0 695 050 600, trusewicz@wentylacja.org.pl