Wystawa Forum wentylacja - Salon Klimatyzacja 2012 będzie czynna w dniach 21-22 marca 2012 w godzinach 9:00-17:00. Z powodu dużej liczby uczestników, w imieniu Organizatora wystawy - Stowarzyszenia Polska Wentylacja - prosimy o odpowiednio wczesne przybycie do Hotelu Gromada w Warszawie na seminaria. Rejestracja będzie czynna od godziny 8:30.

Forum Wentylacja 2012 - formularz zgłoszenia, informacje praktyczne
Wstęp i rejestracja uczestników
Do udziału w seminariach oraz zwiedzania wystawy upoważnia karta wstępu.
Cena dwudniowej karty wstępu to 20 zł; dla studentów 10 zł; dla Członków Stowarzyszenia Polska Wentylacja wstęp bezpłatny.
Karty wstępu można wykupić w dniach trwania FORUM / SALONU.

Wszyscy uczestnicy FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2012 rejestrują się wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Inne informacje praktyczne

Plan wystawy i lista wystawców
Plan wystawy wraz z listą wystawców dostępny jest na stronie www.wentylacja.com.pl. Zapraszamy na stoisko nr 9 portalu wentylacja.com.pl!

Materiały seminaryjne
Wszyscy uczestnicy FORUM / SALONU otrzymują: CYRKULACJE - biuletyn informacyjny Stowarzyszenia Polska Wentylacja, katalog wystawców, płytę CD. Na płycie CD znajdują się: elektroniczna wersja katalogu wystawców, informacje o Stowarzyszeniu, informacje o produktach oferowanych przez wystawców.
Uczestnicy mają także możliwość nabycia materiałów seminaryjnych w formie książkowej.

Parkingi
Przy Centrum kongresowym znajduje się płatny parking dla samochodów osobowych. Koszt parkowania uczestnicy pokrywają samodzielnie.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych zachęcamy do przyjazdu taksówką lub komunikacją miejską.

Hotel
W Centrum kongresowym znajduje się hotel ***. Uczestnicy FORUM / SALONu rezerwują noclegi i pokrywają ich koszt samodzielnie. Telefon do rezerwacji hotelowej (22) 576 46 00.

Programy komputerowe dla projektantów
Wśród projektantów biorących udział w seminariach zostaną rozlosowane dwie pełne licencje programów do projektowania instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych VENTPACK.

Książki dla projektantów
Wśród projektantów biorących udział w seminariach zostaną rozlosowane liczne książki o tematyce branżowej.

W jubileuszowej edycji FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA zaprezentuje się rekordowa liczba 138 wystawców. Zobacz, jakie firmy spotkasz na FW-SK 2012!

FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna w kraju wystawa w branży poświęconą wyłącznie tematyce wentylacji i klimatyzacji. Dziesiąta, jubileuszowa edycja FORUM odbędzie się w dniach 21-22 marca 2012 roku (środa - czwartek), w Centrum Kongresowo-Hotelowym "Gromada" przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.
FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Branżowym seminariom podczas FWSK towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2011.
Organizatorem FWSK jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja.Źródło: www.forumwentylacja.pl