Ustalono już datę edycji 2010 FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA. Wystawa odbędzie się w dniach 16-17 marca 2010 roku w Warszawie.

Wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to jedyna, największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną.
Przedsięwzięcie adresowane jest do projektantów, wykonawców, producentów, dostawców oraz odbiorców systemów wentylacji.
Program merytoryczny seminariów FORUM - SALONU tegorocznej edycji skoncentrowany będzie na zagadnieniach oszczędności energii w systemach wentylacji i klimatyzacji, nowościach technologicznych oraz wentylacji pożarowej.
Seminariom towarzyszy wystawa producentów prezentująca czołowych dostawców urządzeń, elementów i sprzętu wykorzystywanych do budowy i eksploatacji systemów wentylacji i klimatyzacji.
Część wystawy - SALON KLIMATYZACJA - poświęcona jest zagadnieniom klimatyzacji i chłodnictwa.
Do zwiedzenia wystawy zachęca szeroki zakres prezentowanych produktów oraz wiele nowości zapowiedzianych przez producentów. Wydarzenie to daje możliwości zapoznania się z aktualną ofertą rynkową, a także ułatwia nawiązanie roboczych kontaktów z dostawcami.
Podobnie jak w latach ubiegłych, odbędzie się również konkurs na "Najciekawszy Produkt", w którym wezmą udział wyroby wprowadzone na rynek nie wcześniej niż w styczniu 2009.

Szczegóły: www.forumwentylacja.pl