Seminaria szkoleniowe i wystawa producentów FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA to największa w Polsce specjalistyczna ekspozycja prezentująca wyłącznie technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną. Szósta edycja FORUM odbędzie się w Warszawie w dniach 18-19 marca 2008 roku.
Szósta edycja FORUM WENTYLACJA, czyli specjalistyczna wystawa producentów i wykonawców systemów wentylacji i klimatyzacji, której towarzyszy dwudniowy cykl seminariów szkoleniowych skierowanych do projektantów, instalatorów oraz użytkowników instalacji, odbędzie się w dniach 18-19 marca 2008 r. w Warszawie. FORUM w 2008 roku po raz trzeci towarzyszyć będzie SALON KLIMATYZACJA – wystawa, na której swoją ofertę prezentują dostawcy urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych.
Liczba wystawów i zwiedzających FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA z roku na rok stale rośnie, co ma niebagatelne znaczenie w czasie, kiedy branżowe przedsięwzięcia targowe w Polsce mają poważne kłopoty ze zdobyciem odpowiedniej ich liczby. Ubiegłoroczna edycja FORUM - SALONU była rekordowa pod względem wielkości wystawy (2300 m²), liczby wystawców (111 wystawców, w tym 97 firm produkcyjnych i handlowych) i liczby zwiedzających (około 1900 osób). Organizator - Stowarzyszenie Polska Wentylacja, wystawcy, jak i zwiedzający mogą oczekiwać pobicia ww rekordowych osiągnięć w edycji wystawy 2008, która na 7 tygodni przed otwarciem zgromadziła aż 84 wystawców!


Uczestnictwo w FORUM - SALONIE zadeklarowały już 84 firmy (stan na 29.01.2008):

AC-KLIMA
AERECO WENTYLACJA
AIR SPIRALO
ALFACO POLSKA
ALNOR SYSTEM WENTYLACJI
ALTER
ALTERNATYWNE SYSTEMY KOMFORTU
ARMACELL POLAND
ASPEKT
ATMOPOMIAR
AZ KLIMA PL
B&L INTERNATIONAL
BELIMO SIŁOWNIKI
BSH-KLIMA POLSKA
CENTRUM KLIMA
CIAT ODDZIAŁ GRYFIT
CLINIKKA
CONEL
CWK
DACPOL
DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND
DARCO
DST POLSKA
EKOKLIMAX-PROJEKT
ELEKTRONIKA
ELEKTROR AIRSYSTEMS
ELTA POLSKA
ELVENT
EMKA-REKUPERATORY
EUFILTER
EUROAIR
FAST-POLSKA
FINCOMFORT POLSKA
FISCHERPOLSKA
FRAPOL
GEOCLIMA SYSTEMY KLIMATYZACYJNE
GLOBAL-TECH
GREKA
GRUPA ALFRED MOLL
HALTON
HI-POL
HILTI POLSKA
HTS
IGLOTECH
ISTPOL
JEVEN
JUWENT
K-FLEX POLSKA
KARPOL
KIMO
KLIMA-THERM
KLIMASTAR ENGINEERING
KLIMAWENT
KLINGENBURG
KONWEKTOR
LENZE-ROTIW
LINDAB
MAXAIR HVAC TECHNIC
MERCOR
METALOWIEC
METALPLAST TARNOWSKIE GÓRY
ONNINEN
PAROC POLSKA
PRO-ORGANIKA
PRO-VENT
RC POLSKA
ROSENBERG KLIMA POLSKA
SIGARTH
SIGMAWENT
SMAY
STRULIK
SWEGON
SYSTEMAIR
TEST-THERM
TESTO
THERMAFLEX IZOLACJI
TRELLEBORG
TROX
UNIWERSAL
VENTURE INDUSTRIES
WENTOPRODUKT
WILLI
WOLF - TECHNIKA GRZEWCZA
ZIEHL-ABEGG POLSKA

FORUM WENTYLACJA jest spotkaniem, na które licznie przybywają specjaliści z branży. Wśród zwiedzających dominują projektanci, instalatorzy, produceni i handlowcy branżowi oraz wszelkiego typu specjaliści zajmujący się zagadnieniami wentylacji i klimatyzacji.
Seminaria odbywające się podczas FORUM tradycyjnie poprowadzą doświadczeni specjaliści reprezentujący uczelnie, instytucje i przedsiębiorstwa specjalizujące się w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji. Cykl seminariów szkoleniowych podczas FORUM skierowany jest do projektantów, instalatorów oraz użytkowników instalacji. Nie jest znany jeszcze szczegółowy program wykładów.
Jak co roku odwiedzający FORUM i SALONU wystawę oraz seminaria będą mogli zdobyć wartościowe nagrody, a osoby głosujące w Konkursie na najciekawszy produkt wylosować atrakcyjne upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymają katalog wystawców (drukowany i na płycie CD), materiały informacyjne oraz najnowsze wydanie branżowego biuletynu "Cyrkulacje".
Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja (www.wentylacja.org.pl) - zrzeszenie osób związanych z branżą wentylacyjną.
Już wkrótce SPW poinformuje o szczegółowym programie seminariów; będzie także na bieżąco publikować listę wystawców oraz inne ważne informacje dotyczące imprezy na stronie internetowej www.forumwentylacja.pl. Szczegółowych informacji udziela bezpośrednio Tomasz Trusewicz - Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja, tel. 0 695 050 600, trusewicz@wentylacja.org.pl
Zobacz też: raport z poprzedniej edycji FORUM 2007