Stowarzyszenie Polska Wentylacja ogłosiło termin Forum Wentylacja w 2004 roku.

Drugie ogólnopolskie spotkanie branży wentylacyjnej Forum Wentylacja, organizowane przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja, odbędzie się w dniach 2-3 marca 2004.


Podobnie jak podczas Forum 2003 seminaria i wystawa producentów odbedą się w Centrum Kongresowo-Hotelowym GROMADA przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie.
Główne tematy Forum Wentylacja 2004:
- oszczędność energii w systemach wentylacji i klimatyzacji
- wentylacja pożarowa
- wentylacja hybrydowa
- automatyka systemów wentylacji i klimatyzacji
- ogrzewanie powietrzne.
Obecnie trwają prace nad programem merytorycznym. Wszystkich zainteresowanych udziałem w Forum Wentylacja SPW prosi o wypełnienie ankiety, która pozwoli poznać Państwa oczekiwania. W ankiecie można także wypowiedzieć się na temat Forum 2003. Ankietę znajdziesz tutaj >>>
Zwiedzający będa mieć możliwość zwiedzenia wystawy, na której zaprezentuje się kilkudziesięciu producentów urządzeń i elementów wykorzystywanych przy budowie systemów wentylacji i klimatyzacji.
Aktualna lista wystawców >>>
Jeżeli chcą Państwo otrzymywać informacje o przygotowaniach do Forum Wentylacja 2004 prosimy o podanie swoich danych. Dane można zostawić tutaj >>>
Forum Wentylacja 2003 odbyło się w Warszawie w dniach 13-14 marca 2003. Relacja z FORUM >>>
Kążka z referatami z Forum 2003: o ksiażce >>>
Czytelników www.wentylacja.com.pl zapraszamy do uczestnictwa w seminariach i wykładach Forum oraz do zwiedzenia stoisk na wystawie!