Fondital, pierwszy światowy producent aluminiowych grzejników odlewanych ciśnieniowo, stworzył nową linię grzejników dekoracyjnych Black Label. Grzejniki dekoracyjne włoskiego producenta zostały stworzone, aby ogrzać oraz nadać charakter łazience i pozostałym powierzchniom w domu. Dzięki designowi i wysokim osiągom grzejniki Black Label ogrzewają pomieszczenie i dają możliwość przyjemnego urządzenia przestrzeni.

Fondital przedstawia nową gamę grzejników dekoracyjnych Black Label
Fondital Black Label to wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu, komfortu i kreatywności, innowacji i piękna. Gama nowych grzejników dekoracyjnych charakteryzuje się różnorodnością form, które odznaczają się w każdym pomieszczeniu a jednocześnie dostosowują się do architektury wnętrza. Poza tym, wysoka jakość technologiczna każdego z grzejników dekoracyjnych sprawia, że są one niezbędnym narzędziem, które poprawia komfort cieplny a co za tym idzie nasze dobre samopoczucie.

ECLIPSE, jako produkt rzemiosła artystycznego jest dopracowany w każdym szczególe. Zostały w nim podkreślone proporcje oraz dbałość o detale. Grzejnik dekoracyjny Eclipse firmy Fondital dekoruje ściany
w każdym pomieszczeniu – klasycznym i nowoczesnym – ozdabiając je jednocześnie jak dzieło sztuki.

DAFNE jest grzejnikiem dekoracyjnym, który przedstawia delikatną figurę kobiecą. Jest symfonią miękkich kształtów, które tworzą nową funkcjonalną formę sztuki. Dafne daje zmysłowe i miękkie ciepło, urządza każdą przestrzeń domu, niezapominając o wydajności cieplnej.

FACES jest uzupełnieniem umeblowania, który dzięki elegancji nadaje się do każdego rodzaju pomieszczenia. Faces firmy Fondital tworzy wyszukany kontrast formy i koloru uwydatniając estetykę i stając się w ten sposób dziełem sztuki, jednoczenie uzyskując wysokie osiągi. Innowacyjny charakter i nowoczesność grzejników Faces zamykają w sobie jakość i design, wszystko w stylu Made in Italy.

TULIP jest nowoczesną rzeźbą o plastycznej linii, stworzony w sposób uwieczniający metaforę kwiatu, który jest niewyczerpalnym źródłem fascynacji. Nienaganny styl grzejnika Tulip firmy Fondital łączy użyteczność z pięknem, rzecz konkretną z nierealną, rzeczywistość ze snem. Tulip o wysokiej wydajności cieplnej, nadaje poetycki charakter każdemu wnętrzu.

KROISOS jest metaforą nowoczesnego wojownika; Kroisos firmy Fondital jest uzupełnieniem umeblowania, który odzwierciedla wieczny mit w naszych domach i mieszkaniach. Dzięki giętkim formom i wyrzeźbionej w wyszukany sposób powierzchni, Kroisos perfekcyjnie nadaje się do każdego otoczenia spełniając najbardziej wyszukane wymagania użytkowników.

OFFSHORE prezentuje żagiel na wietrze, który podąża za współczesnością. Wieszak na ręcznik
o geometrycznym kształcie wykonany ze stali nierdzewnej sprawia, że grzejnik jest innowacyjnym
i designerskim elementem każdej łazienki.

Design, technologia i funkcjonalność charakteryzują grzejniki dekoracyjne Black Label. Są one owocem kreatywności i talentu w 100% Made in Italy firmy Fondital.

Z nową linią grzejników dekoracyjnych Black Label, firma Fondital jest prawdziwym twórcą ciepła w każdym pomieszczeniu.

Źródło: ''