Firma FOKO Sp. z o.o. zaprasza Państwa do zapoznania się z prezentacją drugiej edycji katalogu technicznego FRICO zawartego na płycie CD.Firma FOKO Sp. z o.o. z Warszawy, właściciel znaku firmowego FRICO w Polsce, zaprasza Państwa do zapoznania się z nową ofertą szwedzkiego producenta kurtyn powietrznych, nagrzewnic i promienników.
Druga edycja katalogu produktów FRICO zawiera przede wszystkim informacje techniczne, prezentacje nowego typoszeregu kurtyn powietrznych AD, a także informacje o pozostałych urządzeniach będących w ofercie FOKO: nagrzewnicach wodnych i parowych oraz konwektorach wentylatorowych.
Podobnie jak w pierwszej edycji zawartość katalogu FRICO podzielona jest na cztery grupy urządzeń: kurtyny powietrzne, nagrzewnice elektryczne, promienniki podczerwieni oraz grzejniki, zaś w oddzielnym zbiorze znajdują się informacje na temat nagrzewnic wodnych i parowych Coiltech, konwektorów wentylatorowych oraz kaset grzewczo-chłodzących Flakt Elve.
Płyta przeznaczona jest dla projektantów i firm montażowych, ale również będzie pomocna dla potencjalnych inwestorów, którym pozwoli na wstępne podjęcie decyzji o doborze urządzenia.
Mamy nadzieję, że materiał zawarty na niniejszej płycie spełni oczekiwania użytkowników i będzie wygodnym i przejrzystym materiałem roboczym dla projektantów.
Płytę FRICO można zamówić (bezpłatnie) wysyłając adres pocztowy (firma, imię i nazwisko, stanowisko, miejscowość, kod, ulica) na e-mail: wentylacja@wentylacja.com.pl lub za pomoca formularza na stronie www.foko.pl.


Warszawa 00-195
ul. Z. Słomińskiego 19 lok. 511
tel. (022) 637 50 40
fax (022) 637 50 40
e-mail: foko@foko.com.pl
internet: www.foko.pl