W dniach 4 – 5 października 2011 roku odbyła Międzynarodowa Konferencja Bricsys 2011, w której uczestniczyli twórcy aplikacji, kluczowi klienci i partnerzy firmy. W trakcie konferencji, która odbywała się pod hasłem FUTURE STARTS TODAY, zostały zaprezentowane najnowsze produkty oraz rozwiązania Bricsys.

Fluid Desk w Brukseli na Międzynarodowej Konferencji BRICSYS 2011
Na konferencji przedstawiono pełną funkcjonalność Bricscad V12, która według Fluid Desk będzie stanowić przełom na światowym rynku produktów CAD. Mnogość aplikacji i wdrożonych rozwiązań zadowoli nawet najbardziej wymagającego użytkownika! Naszą szczególną uwagę zwróciły następujące funkcje:
- modelowanie parametryczne 2D i 3D,
- modelowanie bezpośrednie,
- wykorzystanie pracy wieloprocesorowej,
- wykorzystanie nowego silnika rastrowego do osadzania bitmap w projektach.

W trakcie konferencji oficjalnie zaprezentowana została również najnowsza wersja FDBES 3.0 Ventpack dla Bricscad V12. Pokaz możliwości naszego oprogramowania spotkał się z wielkim uznaniem i zainteresowaniem gości – zarówno potencjalnych klientów, jaki i partnerów Bricsys z czterech kontynentów!

Przy okazji przypominamy, że dostępna jest najnowszą wersja FDBES 3.0 dla 64-bitowych wersji AutoCAD od 2009 do 2012. Zapraszamy na www.fluid-desk.pl

Fluid Desk