Promocja Świąteczna - prezent od Fluid Desk: FDBES 3.0 ze świątecznym rabatem!

FLUID DESK: Promocja Świąteczna!
„Pod choinkę”, jak co roku, firma Fluid Desk przygotowała PROMOCJĘ ŚWIĄTECZNĄ. W okresie do 31 grudnia 2011 mogą Państwo zakupić wersje 3.0 oprogramowania FDBES korzystając ze świątecznego rabatu.

Na wszystkie moduły FDBES 3.0 działające w środowisku AutoCAD Fluid Desk proponuje 10% rabat. Dla wersji naszego oprogramowania pracującego pod Bricscad V12 oferujemy Państwu upust w wysokości 15%. Z propozycją cenową dla oferowanego oprogramowania możecie się Państwo zapoznać na naszej stronie.

Zarówno Fluid Desk Sp z o.o. jak i firma Bricsys prowadzą niezwykle intensywne prace, aby jak najszybciej doprowadzić do osiągnięcia pełnej i wysokiej efektywności współdziałania obydwu środowisk. W obecnej wersji oprogramowania FDBES 3.0 dla Bricscad V12 mogą wystąpić jeszcze niedogodności, lecz Fluid Desk zwraca uwagę, że jest to naturalny proces związany z rozpoczęciem w pełni komercyjnej eksploatacji nowego oprogramowania.

Zidentyfikowane niezgodności oprogramowania FDBES 3.0 dla Bricscad V12:
- Spadek szybkości działania zmiany widoku 2D/3D dla projektów stworzonych w środowisku AutoCAD i edytowanych w Bricscad.
- Znikanie konturów niektórych elementów w projektach stworzonych w środowisku AutoCAD i otwieranych w Bricscad.
- Znikanie geometrii elementów przy rzutach robionych na lewo i na prawo dla rysunków stworzonych w środowisku AutoCAD i edytowanych w Bricscad.
- Spadek szybkości działania Bricscad przy pracy z wykorzystaniem rysunków architektonicznych, które nie zostały przygotowane wcześniej zgodnie ze sztuką.

Fluid Desk Sp z o.o. zwraca uwagę, że w projektach tworzonych od początku w środowisku Bricscad powyżej wymienione problemy nie powinny występować. Jednocześnie zapewnia, że wszystkie zgłaszane przez Państwa uwagi są przez Fluid Desk drobiazgowo analizowane i trwają prace umożliwiające usunięcie niezgodności.

Fluid Desk Sp. z o.o.