FLOWAIR oraz ROBUR GAZOWE POMPY CIEPŁA, w maju oraz w czerwcu 2011 zaprosiły swoich klientów na szkolenia do siedziby partnera handlowego - firmy ROBUR we Włoszech. Podczas wyjazdów uczestnicy mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi nagrzewnicami gazowymi oraz z absorpcyjnymi gazowymi pompami ciepła i wytwornicami wody lodowej.

Flowair: Szkolenia w firmie Robur 2011
Ze względu na obszerność zagadnień, spotkania podzielone były na 2 części – teoretyczną i praktyczną. Część teoretyczna obejmowała wykłady na temat ww produktów. Natomiast część praktyczna dotyczyła zwiedzania fabryki z możliwością obejrzenia powstawania poszczególnych elementów nagrzewnic gazowych i pomp ciepła, które finalnie składają się na gotowe urządzenie. Zaproszeni goście mieli również możliwość zwiedzenia hali maszynowej hotelu Holiday Inn Express w Bergamo, w którym zakwaterowani byli uczestnicy szkoleń. Instalacja znajdująca się na dachu hotelu to połączenie szeregu urządzeń: pomp ciepła, gazowych kotłów kondensacyjnych oraz wytwornic wody lodowej.

Wyjazdy szkoleniowe zakończone zostały wycieczkami między innymi do Werony oraz malowniczo położonej miejscowość Sirmone znajdującej się nad największym włoskim jeziorem Garda.


Źródło: Flowair