Program lojalnościowy dla instalatorów. Zbieraj punkty i wymieniaj je na sportowe nagrody!

FLOWAIR: Nowe, niższe ceny kurtyn powietrznych!
FLOWAIR stale monitoruje sytuację oraz trendy panujące na rynku. Nieustannie prognozuje też przyszłe kierunki rozwoju parametrów technicznych i użytkowych dostępnych na rynku urządzeń. W wyniku ostatniej analizy firma zoptymalizowała budowę kurtyn powietrznych ELiS, tak aby jeszcze lepiej dostosować je do indywidualnych potrzeb klientów. Wprowadzono zmiany w zakresie współczynników mocy jednostek, co w konsekwencji umożliwiło obniżenie cen nawet do 700 zł dla danego modelu.

ELiS
Dodatkowo, FLOWAIR wprowadziło udogodnienia w postaci nowych akcesoriów dla typoszeregu ELiS.
Firma włączyła do oferty nowe wsporniki MPK umożliwiające zamontowanie urządzenia w pozycji pionowej. Jest to rozwiązanie przeznaczone do obiektów, w których montaż standardowy w pozycji poziomej jest niemożliwy.

FLOWAIR wprowadziło ponadto przewód z „szybko-złączką” RJ, który jest dedykowany dla przypadków, w których istnieje konieczność zabezpieczenia jednego otworu drzwiowego przez dwie lub więcej kurtyn. Umożliwia on obniżenie kosztów instalacji, ograniczenie ilości sterowników oraz znaczne skrócenie czasu montażu.

Prosta i lekka konstrukcja urządzeń ELiS nadaje się idealnie do pomieszczeń, w których kurtyna ma być niezauważalna, przy zachowaniu swojej funkcjonalności. Przeznaczone do montażu w budynkach, w których drzwi są często otwieranie z powodu dużego ruchu tj., biurach, marketach, centrach handlowych itp.

Cennik kurtyn ELiS

Źródło: Flowair