Firma VIGO System S.A. otrzymała dwa wyróżnienia w ogólnopolskiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010".

Firma VIGO System - podwójnie wyróżniona
VIGO System S.A. jest światowym liderem w produkcji niechłodzonych, fotonowych detektorów promieniowania podczerwonego oraz urządzeń optoelektronicznych. Prowadzi prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie techniki podczerwieni, zajmuje się budową i modernizacją stanowisk pomiarowych sterowanych mikroprocesorowo. Ponadto świadczy profesjonalne doradztwo techniczne i pośredniczy w zakupie podzespołów, urządzeń i systemów optoelektronicznych.
VIGO System jest członkiem-założycielem Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii.

Spółka VIGO System otrzymała dwa wyróżnienia w ogólnopolskiej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010":

- tytuł Innowacyjny produkt - wyróżnienie za produkt: kamera termograficzna
- tytuł Dynamicznie Rozwijająca się Firma - wyróżnienie: VIGO System S.A. (woj. mazowieckie).

VIGO System S.A. / Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju

Ideą konkursu „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju” jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęła rekordowa liczba zgłoszeń.
Konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010” jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być firmy sektora Mikro, MŚP, Gmin, Organizacje oraz inne podmioty jak fundacje czy stowarzyszenia. Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne, a uczestnicy ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny oraz Dynamicznie rozwijająca się firma.
>>Wyniki edycji ogólnopolskiej konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2010"