Firma Trane rozszerza ofertę rozwiązań tymczasowych o nową usługę wynajmu długoterminowego z opcją zakupu na raty (Rent-to-Buy).
Proces, w którym zachodzi chłodzenie jest elementem kluczowym dla firm i to niezależnie od tego czy za zadanie stawia sobie wytworzenie właściwych warunków wewnętrznych budynków, czy wyłącznie zapewnienie niezawodnego systemu chłodzenia w procesach przemysłowych. Właściciele i operatorzy budynków mogą teraz sprostać wymaganiom dotyczącym chłodzenia dzięki nowej ofercie dotyczącej wynajmu długoterminowego firmy Trane, która nie nadweręża ich budżetu.

Firma Trane, globalny lider w dziedzinie rozwiązań i usług zapewniających komfort w pomieszczeniach, będący jednocześnie marką firmy Ingersoll Rand, oferuje wynajem długoterminowy, dopasowany do wymagań klienta na terenie całej Europy, Bliskiego Wschodu i Indii. Wynajem długoterminowy oferuje oszczędne rozwiązanie dla klientów, którzy ze względu na różnego rodzaju perturbacje ekonomiczne i budżetowe są zmuszeni do ograniczania wydatków
na zakup lub wymianę systemu ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC).

W ramach nowej oferty wynajmu długoterminowego, klienci firmy Trane mają do wyboru dwie opcje dopasowane do ich potrzeb:

1. Wynajem agregatów chłodniczych na dłuższy czas zależnie od określonych wymagań klienta.

2. Opcja zakupu na raty (Rent-to-Buy), umożliwiająca wynajem agregatów chłodniczych na dłuższy czas, a następnie ich zakup po zakończeniu okresu wynajmu.

Usługi wynajmu firmy Trane można wykorzystywać na potrzeby rozmaitych obiektów, na przykład w budynkach opieki zdrowotnej, centrach danych, budynkach przemysłowych, handlowych i szpitalach. Oprócz standardowego wyboru urządzeń do wynajmu, firma Trane oferuje rozwiązania spersonalizowane zależnie od charakteru wymagań klientów.

„W dzisiejszych czasach, bez względu na ogólną sytuację ekonomiczną, wymogi budżetowe czy potrzebę nieprzewidzianej wymiany sprzętu, wynajem długoterminowy może stanowić najlepsze rozwiązanie dla wielu właścicieli i operatorów”, powiedział Sai Srikanth, lider w zakresie rozwiązań klimatyzacyjnych pod klucz i usług firmy Trane na Europę, Bliski Wschód, Indie i Afrykę. „Firma Trane oferuje wynajem długoterminowy, który wychodzi naprzeciw zarówno zapotrzebowaniu na chłodzenie, jak i możliwościom finansowym klientów”.

Rozwiązania wynajmu firmy Trane zostały udoskonalone na potrzeby nowej oferty, a ponadto wyselekcjonowano określone, łatwe w obsłudze urządzenia z przeznaczeniem na szybką instalację. Przez cały okres wynajmu doświadczony zespół inżynierów serwisowych będzie świadczyć regularne usługi konserwacyjne.

Dostępny w 11 językach portal internetowy zawiera informacje na temat oferty wynajmu urządzeń chłodniczych oraz dane kontaktowe osób zajmujących się lokalnymi usługami wynajmu firmy Trane. Klienci mogą szybko wysłać zapytanie korzystając z formularza kontaktowego na stronie www.trane-chiller-rental.eu.


Wiedza techniczna oparta na stuletnim doświadczeniu firmy Trane umożliwia wyjście naprzeciw określonym potrzebom klientów w celu zapewnienia im niezawodnych rozwiązań klimatyzacyjnych wewnątrz budynków. Po dokonaniu instalacji systemu, rozległa sieć usług serwisowych świadczonych przez ekspertów technicznych firmy Trane zapewni optymalną wydajność i niezawodność jego działania.

Firma Trane oferuje liczne rozwiązania i usługi, umożliwiające klientom optymalizację niezawodności, wydajności i kosztów posiadania systemów klimatyzacji. Te usługi obejmują proaktywne planowanie obsługi serwisowej Trane Select™ oraz zapobiegawcze programy konserwacji Trane Care™.