Firma TEOMA S.A. jest przedstawicielem firm: ACSON, AERMEC, FERRARI, GEBHARDT, IMP KLIMA, MONTAIR, NORDMANN, ÖSTBERG, TADIRAN oraz THERMOKEY. Od niedawna w ofercie TEOMY znajdują się również urządzenia niemieckiej firmy MIETZSCH, producenta wentylatorów dachowych, promieniowych, kanałowych, wymienników ciepła, płuczek do gazów agresywnych i specjalnych urządzeń wentylacyjnych dla przemysłu chemicznego, galwanizerni, lakierni, labolatoriów chemicznych, pralni chemicznych, farbiarni, zakładów przemysłu spożywczego, kompostowni, miejsc składowania mediów agresywnych.Firma Franz Mietzsch powstała w Dreźnie w 1904 roku. Początkowo produkowała jedynie urządzenia odporne na kwasy, kanały, urządzenia odsysające i urządzenia specjalne dla przemysłu chemicznego.
Już od roku 1945 znalazły się w programie produkcyjnym firmy wentylatory z tworzywa sztucznego. Firma zaczęła obsługiwać klienta kompleksowo - od projektu aż do montażu u klienta i tak jest aż do dzisiaj.
Od czerwca 1990 roku firma powróciła do pierwotnej nazwy:

Mietzsch GmbH Lufttechnik Drezno

Firma oferuje aktualnie szeroki program produkcji z zakresu urządzeń wentylacyjnych i ochrony środowiska, jak również obróbki tworzyw sztucznych i osiąga sukcesy wszędzie tam, gdzie niezbędna jest odporność na korozję, pewność i trwałość urządzeń.
Właśnie dlatego do jej głównych odbiorców należą: przemysł chemiczny, galwanizernie, wytrawialnie, laboratoria, pralnie, farbiarnie, zakłady przemysłu spożywczego, kompostownie oraz składy mediów agresywnych.
Firma posiada certyfikat jakości DIN EN ISO 9001:2000.
Firma Mietzsch w swoim programie produkcji oferuje urządzenia wykonane z tworzyw sztucznych:
wentylatory promieniowe, także w wykonaniu Ex

wentylatory dachowe

wentylatory specjalne

tłumiki dźwięku

płuczki do gazów

wymienniki ciepła

oraz:
wentylację centralną
kompletne urządzenia chemiczne
elementy instalacji kanałów
skraplacze
zbiorniki
regulatory
konstrukcje specjalne
usługi inżynieryjne
Szczegóły na stronach TEOMY: www.teoma.pl