W związku z rosnącym zainteresowaniem firmą oraz zwiększającymi się oczekiwaniami ze strony klientów firma Mersewis postanowiła odnowić i nadać nowy design swojej stronie internetowej. W kwietniu uruchomiona została nowa wersja strony internetowej, która jest bardziej funkcjonalna, intuicyjna oraz przyjazna swoim klientom.

Firma Merserwis uruchomiła nową udoskonaloną stronę internetową.
Przez ostatnie kilka miesięcy intensywnie pracowaliśmy nad przygotowaniem naszego nowego serwisu internetowego. Tworząc go, wzięliśmy pod uwagę szereg wskazówek użytkowników, zaleceń profesjonalistów i wykorzystywanych obecnie technologii i trendów w projektowaniu serwisów internetowych.

Dzisiaj z radością możemy zaprezentować Państwu owoc naszej pracy, mając jednocześnie nadzieję że przypadnie on Państwu do gustu i ułatwi korzystanie z oferty naszej firmy.

Informujemy jednocześnie że pomimo dołożenia wszelkich starań, niektóre funkcjonalności serwisu mogą nadal pracować niepoprawnie (wciąż pracujemy nad serwisem), dlatego będziemy wdzięczni za wyrozumiałość i ew. zgłaszanie napotkanych trudności.
- piszą na serwisie właściciele firmy.

Nowa strona Mersewis


Źródło: ''