Czy pamiętacie konkurs, który polegał na uzupełnieniu komiksowego rysunku dowcipnymi komentarzami? Komentarze miały nawiązywać do pompy ciepła NUOS EVO 80. Firma Ariston właśnie go rozstrzygnęła, autorka zwycięskiego żartu została nagrodzona pompą ciepła i indywidualną kalkulacją zapotrzebowania na c.w.u.

Firma Ariston rozstrzygnęła konkurs!
Przypomnijmy, że pytanie dotyczyło tego o czym można porozmawiać z instalatorem przy podgrzewaczu z pompą ciepła NUOS EVO 80? Tak brzmiało pytanie konkursowe zadane swoim klientom przez firmę Ariston. Konkurs zmuszał klientów do kreatywnego uzupełnienia zabawnymi komentarzami chmurek nad głowami rysunkowych postaci przedstawiających klienta i instalatora stojących na tle pompy NUOS EVO 80. Opisy miały dotyczyć specyficznych cech i właściwości urządzenia. Od początku września wpłynęło dziesiątki zgłoszeń, spośród których jury konkursu wyłoniło ponad 20 najciekawszych propozycji.

Laureatką konkursu została Pani Dagmara Kamińska, która nadesłała rozwiązanie przedstawiające sytuację wezwania hydraulika do problemu z pompą ciepła. Jury jednogłośnie doceniło żart za pełen intrygi klimat i najlepsze ujęcie zalet podgrzewacza z pompą ciepła NUOS EVO 80. Innowacyjne urządzenie łączy zalety energooszczędnego podgrzewacza wody i pompy ciepła powietrze-woda, dlatego nie tylko może produkować ciepłą wodę przez cały rok, lecz również pozwala zaoszczędzić nawet do 70% energii w porównaniu z tradycyjnym podgrzewaczem elektrycznym. Łatwa instalacja, inteligentne funkcje i kompaktowe rozmiary sprawiają, że pompy ciepła NUOS EVO 80 są niezwykle przyjazne użytkownikowi.

Najzabawniejsze propozycje konkursowe dotyczące podgrzewaczy z pompą ciepła NUOS EVO 80 można teraz oglądać w pełnej humoru galerii zamieszczonej na stronie www.nuos.pl. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy doskonałego poczucia humoru!