Zarząd firmy Fiesta Sp. z o.o. informuje, że dnia 26.09.2011 roju, postanowieniem Sądu Gospodarczego, firma Fiesta przyjęła nową nazwę zgodną z nazwą grupy kapitałowej do której należy: Winterwarm Polska.

Fiesta zmienia się w Winterwarm
Winterwarm Polska
Nowa nazwa firmy Fiesta to: Winterwarm Polska Sp. z o.o.

Zmiana nazwy jest jedynie zabiegiem marketingowym, mającym na celu unifikację podmiotów, których Winterwarm Holandia jest udziałowcem.
Wszystkie pozostałe dane: NIP, numer konta bankowego, numery telefonów oraz adres pozostają bez zmian. W systemach księgowych i kontrahenckich należy uwzględnić jedynie zmianę nazwy firmy z Fiesta Sp. z o.o. na Winterwarm Polska Sp. z o.o.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin nowej strony internetowej www.winterwarm.pl, gdzie poza nowymi danymi firmy, znajdą Państwo pełen przekrój profilu działalności w zakresie działu ogrzewania, jak i przegród budowlanych i zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Winterwarm Polska to więcej niż technologia, to także fachowe doradztwo techniczno-handlowe, doświadczenie, serwis, transport oraz montaż. Dzięki nam zima staje się cieplejsza!

Źródło: ''