F-gazy w centrum uwagi podczas londyńskich targów HEVAR 2010 22-23 września w Royal Horticultural Halls w Victorii.

F-gazy w centrum uwagi na HEVAR 2010
HEVAR 2010Nowe przepisy dotyczące f-gazów, skutki ich wprowadzenia i dostępne opcje dla inżynierów, którzy jeszcze nie wnioskowali o odpowiedni będą głównymi tematami dyskusji seminariów podczas HEVAR 2010 w Londynie.
Targi HEVAR 2010 odbędą się w dniach od 22 do 23 września w Hali Royal Horticultural w dzielnicy Londynu Victoria. London HEVAR to główne wydarzenie branżowe dla kupujących, profesjonalistów oraz konsultantów w dziedzinie ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i przemysłu chłodniczego w Wielkiej Brytanii. To oczekiwane forum dla nabywców, dostawców oraz użytkowników instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych, a także źródło informacji o produktach i usługach.

Tradycyjnie podczas HEVAR odbędą się seminaria branżowe. Tematyka seminariów będzie koncentrowała się m.in. na skutkach prawnych i ekonomicznych wprowadzenia rozporządzenia dotyczącego F-gazów (>>program).
Seminaria HEVAR mają na celu edukowanie i informowanie. Organizatorzy targów po raz kolejny współpracują w tym zakresie z angielskim stowarzyszeniem HVCA (Heating and Ventilation Contractors Association).

Więcej na stronie targów www.hevar.co.uk