Data rozpoczęcia
2009-05-19
Data zakończenia
2009-05-21

19-21.05.2009 Poznań


EXPOPOWER 2009
Zapraszamy do udziału w kolejnej, trzeciej już edycji Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 19-21 maja 2009. Podobnie jak w latach ubiegłych patronat nad tym wydarzeniem sprawuje Ministerstwo Gospodarki oraz najważniejsze izby i stowarzyszenia branżowe.
Druga edycja, kolejny sukces!
Blisko 200 wystawców i firm reprezentowanych z 10 państw (Polski, Chin, Francji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Rumunii, Stanów Zjednoczonych, Węgier i Wielkiej Brytanii ) zaprezentowało najnowsze rozwiązania z zakresu energetyki i elektrotechniki podczas Międzynarodowych Targów Energetyki EXPOPOWER 2008, które odbyły się w Poznaniu w dniach 13-15 maja. Druga edycja tych targów była dwukrotnie większa od ubiegłorocznej. Ekspozycja wystawców zajęła blisko 3300 mkw. Wśród wystawców byli wiodący przedstawiciele branży energetycznej i elektrotechnicznej, m.in.: ABB, Apator, BOT, Elektrobudowa, Elektromontaż Poznań, Elektromontaż Lublin, ENEA, Jean Mueller Polska, Kompania Węglowa, Merazet, Panasonic, Południowy Koncern Energetyczny, PKP Energetyka, Weidmüller i Wieland Electric. Jako firma reprezentowana obecny był na targach także Schneider Electric Polska.
Profesjonalna publiczność
Znacznie więcej niż przed rokiem było także zwiedzających. W ciągu trzech targowych dni z ekspozycją zapoznało się ponad 3000 osób. Wystawcy EXPOPOWER 2008 zgodnie podkreślali wysoki profesjonalizm zwiedzających.
Biznes w doskonałych warunkach
Ekspozycja targów EXPOPOWER zlokalizowana była w najnowszym, klimatyzowanym kompleksie pawilonów połączonych przeszklonym łącznikiem i wyposażonych w kanały medialne i łącza internetowe. Uczestnicy targów EXPOPOWER mogli także korzystać z infrastruktury nowoczesnego centrum kongresowego.
Szersza oferta
Wsłuchując się w głos przedstawicieli branży postanowiliśmy wzbogacić przyszłoroczne wydarzenie o targi GREENPOWER poświęcone najnowszym rozwiązaniom w zakresie wykorzystania energii odnawialnych. Często pojawiały się również sugestie dotyczące poszerzenia oferty EXPOPOWER o specjalistyczne targi automatyki. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom organizujemy równolegle pierwszą edycję targów AUTOMA, które będą doskonałą okazją do prezentacji innowacyjnych produktów i technologii z zakresu automatyki, pomiarów i robotyki. Jesteśmy przekonani, że to poszerzenie formuły targów pozytywnie wpłynie na liczbę profesjonalistów, którzy zwiedzą ekspozycję wystawców.
Organizatorzy
Atuty EXPOPOWER:
- okazja do promocji najnowszych produktów i technologii przed letnim sezonem inwestycyjnym
- obecność wiodących firm z branży
- doskonała infrastruktura (m.in. nowe, klimatyzowane hale połączone łącznikiem, dostęp do Internetu)
- atrakcyjne ceny
- profesjonalna publiczność - także z Polski północnej
- współpraca medialna z kilkunastoma tytułami prasy branżowej
Zapraszamy do udziału
Organizatorzy
Strona www targów: www.expopower.pl