Data rozpoczęcia
2008-05-30
Data zakończenia
2008-06-01

30.05.-01.06.2008 Katowice
Targi expoBUD 2008 poświęcone będą tematyce budownictwa mieszkaniowego. Ofertę zaprezentują deweloperzy i inwestorzy budowlani oraz producenci materiałów i sprzętu budowlanego.
Nie zabraknie też firm związanych z wyposażeniem i modernizacją wnętrz. Targi expoBud to doskonała okazja do porównania ofert firm z branży stolarki budowlanej, elementów wykończeniowych oraz małej architektury ogrodowej.
Na targach expoBud Urzędy Miast i Gmin przedstawią plany inwestycyjne na najbliższe lata.
Całość oferty uzupełnią przedstawiciele banków oraz doradcy firm inwestycyjnych.
Targi expoBud to również spotkania biznesowe - pierwszy dzień targów jest dniem branżowym. Przewidujemy szereg wykładów i paneli dyskusyjnych zorganizowanych we wspópracy z patronami imprezy oraz prezentacji przygotowanych przez wystawców.
Szczególnie ciekawie zapowiada się forum dyskusyjne pod przewodnictwem Prezydenta Miasta Katowice, Piotra Uszoka. Tematyka tej dyskusji to między innymi możliwości rozwoju miasta Katowice czy partnerstwo publiczno-prywatne w budownictwie. Już dzisiaj ten punkt programu targów budzi duże zainteresowanie branży budowlanej oraz mediów.
W ramach expoBud 2008 wystawcy będą mogli wziąć udział w konkursie Medale expoBud 2008 w kilku kategoriach, m.in. za najciekawsze innowacje, najlepszą realizację i projekt w budownictwie mieszkaniowym w roku 2007, a także w typowo targowej kategorii: na najbardziej interesujące stoisko.
Więcej: www.expokatowice.pl