Data rozpoczęcia
2012-03-23
Data zakończenia
2012-03-25
Miejsce
Rzeszów

EXPO DOM
[H3]EXPO DOM - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów[/H3]
EXPO DOM - Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i OgrodówMTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie serdecznie zapraszają do udziału w największych na Podkarpaciu Targach Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targach Nieruchomości, które odbędą się w dniach 23-25 marca 2012 r. w Hali PODPROMIE w Rzeszowie.

Na targach swoje oferty zaprezentują producenci i dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych i instalacyjnych, mebli oraz elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pracownie architektury krajobrazu, deweloperzy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami oraz instytucje finansowe.

Targi adresowane są do osób, które planują budowę, remontują lub adaptują domy i mieszkania, a także aranżują wnętrze lub ogród. Oferta targowa adresowana jest również do tych, którzy zadają sobie pytanie, na co przeznaczyć swoje fundusze? Czy rozpocząć budowę, czy kupić gotowy dom lub mieszkanie? Dlatego równolegle z targami Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów odbędą się Podkarpackie Targi Nieruchomości.

Targi budownictwa organizowane przez MTR Międzynarodowe Targi Rzeszowskie z roku na rok odnotowują dynamiczny rozwój. Podczas tych targów spotkać można najbardziej liczące się firmy działające w sektorze dostawców dla branży budowlanej. Kompleksowa oferta, liczne nowości i premiery rynkowe, a także korzystny klimat do nawiązywania kontaktów handlowych, sprawiają że Podkarpackie Targi Budownictwa, Wyposażenia Wnętrz i Ogrodów oraz Targi Nieruchomości są licznie odwiedzane przez gości z kraju i zagranicy (ponad 20 tys. zwiedzających w 2011 roku).

targirzeszowskie.pl