Euroheat wspiera ochronę środowiska naturalnego. "WIELE LEŻY W NASZEJ NATURZE - MOŻESZ TO ZMIENIĆ" - to hasło przewodnie kampanii edukacyjnej Euroheat dedykowanej do użytkowników sprzętu elektrycznego i elektronicznego.


Euroheat Group:
Codziennie wspieramy ochronę środowiska naturalnego
Z szacunkiem podchodzimy do kwestii ochrony środowiska naturalnego. Nasze działania ukierunkowane są na minimalizację odpadów, niwelowanie zanieczyszczeń powietrza i wody. Ulepszamy nasz proces produkcyjny, zmieniamy technologię i dbamy o najwyższą jakość produktów. Produkujemy z materiałów, które mogą być poddawane recyclingowi. Wspieramy ekologię i promujemy oszczędność energii każdego dnia.
Stawiamy na odzyskiwanie
To najważniejsza zasada recyklingu. Odzyskiwanie surowca ze starych urządzeń elektrycznych i elektronicznych, najprościej tłumacząc, daje nam niezwykłą oszczędność w postaci ochrony surowców naturalnych, z których dany produkt jest wytwarzany. Korzystając z procesu recyklingu, wykorzystujemy w produkcji ten sam materiał nawet kilkakrotnie. Dlatego tak istotne jest, by odzyskiwać jak najwięcej z rzeczy, które już nam nie służą. Warto o tym pamiętać, w trosce o naturalne środowisko i o nas samych.
Według ustawy o odpadach z dnia 27 kwietnia 2001 roku (Dz. U. z 2001 r. Nr 62, poz. 628) pod pojęciem recyklingu "rozumie się taki odzysk, który polega na powtórnym przetwarzaniu substancji lub materiałów zawartych w odpadach w procesie produkcyjnym w celu uzyskania substancji lub materiału o przeznaczeniu pierwotnym lub o innym przeznaczeniu, w tym też recykling organiczny, z wyjątkiem odzysku energii."

EUROHEAT Pro Eco

Program EUROHEAT Pro Eco stworzony został z myślą o naszych Klientach i Partnerach biznesowych, którzy nie są bierni wobec działań proekologicznych. Staramy się pomagać każdemu, kto z poszanowaniem podchodzi do swego środowiska naturalnego. Możemy to robić razem, osiągając wspólny sukces.
Dowiedz się więcej

Więcej informacji na temat punktów utylizacji urządzeń HVAC i aktualną listę rekomendowanych firm udostępniamy za pośrednictwem maila na adres: proeco@euroheatgroup.com

Promocja
W ramach akcji na portalu www.wentylacja.com.pl został zamieszczony baner - billboard nakłaniający do oddawania zużytego sprzętu do utylizacji. Przekierowanie z reklamy prowadzi na podstronę „ekologia”, gdzie znajduje się więcej informacji o działaniach proekologicznych Euroheat.