Data rozpoczęcia
2010-03-24
Data zakończenia
2010-03-26
Miejsce
Warszawa

EuroGastro 2010 - XIV Międzynarodowe Targi Gastronomiczno-Hotelarskie
XIII Międzynarodowe Targi Gastronomiczne EuroGastro


EuroGastro to najważniejsza impreza targowa w Polsce dla sektora HoReCa, podczas której prezentowana jest pełna oferta dla branży gastronomicznej. Targi już od kilku lat zajmują pierwsze miejsce w naszym kraju wśród wydarzeń o tym profilu pod względem liczby wystawców ogółem, z Polski i zagranicy (Polska Izba Przemysłu Targowego, raport Targi w Polsce 2007). EuroGastro z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających - statystyki.
EuroGastro to nie tylko biznesowa platforma spotkań, ale również możliwość zdobycia wiedzy o najnowszych trendach w branży oraz miejsce porównania oferty czołowych producentów. Właśnie podczas Targów EuroGastro mają miejsce ogólnopolskie i międzynarodowe konkursy mistrzów sztuki cukierniczej i barmańskiej i barista.
Wystawcy i zwiedzający najbliższej edycji Targów EuroGastro będą mogli skorzystać już z komfortowych warunków nowoczesnego Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska. Klimatyzowana hala wystawiennicza, bezsłupowa powierzchnia stwarzająca więcej możliwości aranżacji, profesjonalne rozwiązania techniczne, dogodny dojazd różnymi środkami transportu - to wszystko z pewnością pozytywnie wpłynie na nową jakość Targów EuroGastro.
Dla zwiedzających Targi EuroGastro są doskonałą okazją do porównania produktów i usług dla placówek gastronomicznych i hotelarskich, zapoznania się z nowościami rynkowymi oraz najnowszymi trendami w branży - tematyka targów. Oferta wystawców zostanie uporządkowana w sektory tematyczne:
- wyposażenie zaplecza kuchennego
- żywność i napoje dla gastronomii
- sektor kawowy
- Sweet & Bake - sektor cukierniczo-lodziarsko-piekarski
- wyposażenie sal restauracyjnych i barów.
Dla wystawców natomiast to miejsce, w którym zaledwie w trzy dni można dotrzeć do precyzyjnie dobranej grupy profesjonalistów:
- właścicieli i menadżerów:
- restauracji, kawiarni, cukierni, pubów, klubów i dyskotek
- barów typu fast food i snack-bar
- zakładów piekarskich i cukierniczych
- zarządców punktów zbiorowego żywienia (m. in.: szkół, domów dziecka, szpitali)
- dyrektorów super- i hipermarketów odpowiedzialni za zakupy i współpracę z dostawcami zainteresowanymi ofertą z zakresu HoReCa
- właścicieli hurtowni
- szefów kuchni i kucharzy, cukierników i piekarzy, baristów oraz barmanow
- dystrybutorów i producentów urządzeń, towarów i usług dla hotelarstwa, gastronomii, cukiernictwa i piekarstwa.
EuroGastro towarzyszą widowiskowe konkursy, pokazy gotowania znanych szefów kuchni, co nadaje imprezie niezwykłego kolorytu i smaku. Dużym zainteresowaniem cieszą się także spotkania branżowe i szkolenia oraz inne wydarzenia o charakterze szkoleniowym, które są doskonałą okazją do podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
www.eurogastro.com.pl